15 Грудня, 2021 р., 15:04
Рік добігає кінця, а разом з ним і роботи на інфраструктурних об’єктах області, реалізація яких була передбачена у 2021 р. Про це повідомив перший заступник голови Закарпатської ОДА Мирослав Білецький.
15 Грудня, 2021 р., 13:37
Український координаційний центр з підвищення правової освіти населення, Благодійний фонд «Об’єднання світових культур», Українська молодіжна правнича асамблея, Українська асоціація підтримки творчої молоді разом з Міністерством реінтеграції тимчасово окупованих територій України, Міністерством у справах ветеранів України та за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України, Державного підприємства «Центр захисту інформаційного простору України» проводять Всеукраїнський дитячий творчий конкурс «НОВОРІЧНА МРІЯ».
15 Грудня, 2021 р., 12:20
Довіряти медикам і використовувати можливість вакцинуватися проти COVID-19 закликав краян Олександр Зан - Фабіан, єпископ Закарпатської реформатської церкви.
15 Грудня, 2021 р., 11:17
Реалізація національної програми Президента Володимира Зеленського «Велике будівництво» спрямована на розбудову якісної інфраструктури по всій країні.
15 Грудня, 2021 р., 11:16
В області активно триває кампанія з імунізації населення проти COVID-19.
15 Грудня, 2021 р., 10:26
Шановні судді, працівники апарату суду!
15 Грудня, 2021 р., 10:14
15 Грудня, 2021 р., 10:11
Оформити діяльність із перевезення пасажирів, небезпечних вантажів чи відходів залізничним чи повітряним транспортом не так вже й важко. Головне — усе про те, як це зробити, можна знайти на одному ресурсі — Гіді з державних послуг.