Хустська районна військова адміністрація

Графіки прийому

ГРАФІК
прийому громадян

У зв'язку із введенням карантинних заходів та призупинення особистого прийому громадян в райдержадміністрації змінено роботу прямої телефонної лінії "Запитай у влади". На сьогодні кожного четверга  із 15.00 до 16.00 год. громадяни мають можливість звертатися з особистих питань за телефоном (03142)5-21-75 . Звернення реєструються, подаються на розгляд та виконання структурним підрозділам райдержадміністрації та установам відповідно до компетенції.

ХУСТСЬКА РАЙОННА державна адміністрація ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХУСТСЬКА РАЙОННА ВІЙСЬКОВА адміністрація

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

01.07.2022                                           м. Хуст                                                 № 44

Про тимчасовий графік особистого прийому громадян

у режимі роботи прямої телефонної лінії „Запитай у влади”

на друге півріччя 2022 року

Відповідно до статей 4, 15, 28 Закону України „Про правовий режим воєнного стану”, Закону України „Про звернення громадян”, Указів Президента України від 24 лютого 2022 року № 64/2022 „Про введення воєнного стану в Україні (зі змінами), № 68/2022  „Про утворення військових адміністрацій”,                           від 7 лютого 2008 року № 109/2008 „Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування”, розпорядження голови Закарпатської обласної державної адміністрації – начальника обласної військової адміністрації від 27.06.2022 №290, з метою забезпечення належного розгляду звернень громадян:

1. Затвердити тимчасовий графік особистого прийому громадян у режимі             роботи прямої телефонної лінії „Запитай у влади” керівництвом райдержадміністрації – районної військової адміністрації (далі – графік),          що додається.

2. У разі відсутності голови райдержадміністрації – начальника районної  військової адміністрації, його першого заступника або заступників здійснюється взаємозамінюваність.

3. Особистий прийом громадян у режимі роботи прямої телефонної лінії „Запитай у влади” проводиться у визначені дні з 16:00 до 17:00 год. за номером телефону (03142) 5-21-75,  каб.59.

4. Сектору інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю районної військової адміністрації оприлюднити графік на офіційному веб-сайті районної військової адміністрації.

5. Відділу документообігу та роботи зі зверненнями громадян апарату районної військової адміністрації здійснювати контроль за своєчасним розглядом звернень громадян, що реєструються під час проведення особистого прийому громадян у режимі прямої телефонної лінії „Запитай у влади”.

6. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови райдержадміністрації від 16.09.2021 № 289 „Про внесення змін до графіку  особистого прийому громадян в районній державній адміністрації”.

7. Контроль за виконанням розпорядження покласти на  керівника апарату райдержадміністрації – районної військової адміністрації Петровську В.В.

Голова районної державної адміністрації – начальник районної  військової адміністрації

Віктор САБАДОШ

ЗАТВЕРДЖЕНО

Розпорядження голови районної державної адміністрації - начальника районної військової адміністрації