Графіки прийому

ГРАФІК
особистого прийому громадян керівництвом Хустської райдержадміністрації телефонним зв’язком

З метою забезпечення належного розгляду звернень громадян, у зв’язку з протиепідемічними та профілактичними заходами щодо запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, голова та заступник голови райдержадміністрації проводять особистий прийом громадян телефонним зв’язком:

ПІБ, посада

Телефонний зв'язок з населенням

САБАДОШ Віктор Михайлович-   голова районної державної адміністрації

кожної першої, другої, третьої середи  місяця з 9.00 до 12.00 години за номером телефону (03142) 5-21-98

ПОПОВИЧ Михайло  Мафтейович-

заступник голови районної державної адміністрації

кожного другого, третього, четвертого вівторка місяця з 9.00 до 12.00 години за номером телефону (03142) 4-34-52

Примітка: звернення реєструються, подаються на розгляд та виконання структурним підрозділам райдержадміністрації, установам, відповідно до компетенції.