21 Грудня, 2021 р., 16:50
Сьогодні, коли у нас є глобальна проблема — коронавірусна інфекція, маємо спільно боротися, разом шукати компроміс та пояснювати населенню необхідність вакцинації. На цьому наголосив голова Закарпатської ОДА Віктор Микита під час зустрічі із духовенством краю.
21 Грудня, 2021 р., 15:03
Президент Володимир Зеленський наголосив на необхідності зміни стилю й філософії зовнішньої політики України – вона має бути швидкою, креативною, амбітною та результативною. Про це Глава держави заявив під час виступу на конференції керівників закордонних дипломатичних установ України «Дипломатія 30. Стратегія сильної держави», яка відбувається в Гуті Івано-Франківської області.
21 Грудня, 2021 р., 13:35
Голова облдержадміністрації Віктор Микита повідомив, що Закарпаття опинилося серед лідерів у країні за відсотком скорочення заборгованості із виплат заробітних плат.
21 Грудня, 2021 р., 13:02
Поліомієліт (поліо) — гостра інфекційна хвороба. Вона може загрожувати невиліковним паралічем і навіть смертю протягом кількох годин усім невакцинованим або не повністю вакцинованим дітям.
21 Грудня, 2021 р., 12:59
У межах програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» триває масштабне оновлення доріг області.
21 Грудня, 2021 р., 10:43
Вакцинація від COVID-19 в Україні стартувала на початку 2021 року, але в багатьох і досі залишається чимало питань. Чи є у вакцинах "вбитий" вірус? Як вони працюють та з чого складаються?
21 Грудня, 2021 р., 10:11
Всесвітня організація охорони здоров'я не рекомендує скасовувати профілактичні щеплення у період пандемії.
21 Грудня, 2021 р., 09:36
Понад 1,2 тисячі Центрів надання адмінпослуг розпочали консультувати відвідувачів, як отримати 1000 гривень у межах проєкту єПідтримка.  Це дасть змогу якомога більшій кількості українців подати заявку та підтримати бізнес, який найбільше постраждав під час пандемії.
21 Грудня, 2021 р., 09:00
 Грудень – насичений святковими заходами у школах та садочках. Міністерство охорони здоров'я України наголошує, щоб ризики інфікування COVID-19 були мінімізовані, дотримуйтеся протиепідемічних заходів .
20 Грудня, 2021 р., 20:25
Розпочинаємо рубрику історій вакцинованих закарпатців.