15 Грудня, 2021 р., 10:14
15 Грудня, 2021 р., 10:11
Оформити діяльність із перевезення пасажирів, небезпечних вантажів чи відходів залізничним чи повітряним транспортом не так вже й важко. Головне — усе про те, як це зробити, можна знайти на одному ресурсі — Гіді з державних послуг.
14 Грудня, 2021 р., 18:22
За президентською програмою Володимира Зеленського «Велике будівництво» відновили кілька ділянок маршруту М-25 «Соломоново» – Чоп – Велика Добронь – Яноші з під'їздом до КПП «Косино».
14 Грудня, 2021 р., 16:26
Кожен незалежно від віку, статі чи професії може занедужати на COVID-19, і єдиний захист від захворювання – це імунізація.
14 Грудня, 2021 р., 14:11
Близько 110 тисяч українців протермінували введення другої дози вакцини проти COVID-19, про що на брифінгу розповів Головний державний санітарний лікар Ігор Кузін.
14 Грудня, 2021 р., 13:29
Протягом робочого сезону тривало активне відновлення дорожньої інфраструктури на маршруті міжнародного значення М-25 «Соломоново» – Чоп – Велика Добронь – Яноші з під'їздом до КПП «Косино».
14 Грудня, 2021 р., 11:18
В Україні повний курс вакцинації проти COVID-19 пройшли вже понад 40% дорослих громадян. У січні 2022 року розшириться перелік товарів і послуг, які можна буде придбати на 1 тис. грн, надану державою кожному українцю, який отримав повний курс щеплень. Про це йшлося на селекторній нараді під головуванням Президента Володимира Зеленського.
14 Грудня, 2021 р., 08:59
   Події 26 квітня 1986 року ввійшли в історію нашої держави, як одні із трагічніших техногенних катастроф людства -  спалахнув реактор на четвертому енергоблоці Чорнобильської атомної електростанції. Вибух, який зруйнував життя тисячі людей, утворив велику зону відчуження та закарбувався в пам’яті не одного народу.
14 Грудня, 2021 р., 08:50
   14 грудня - День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.
13 Грудня, 2021 р., 21:12
Понад місяць у трьох містах Закарпаття функціонують пункти допомоги з отримання СOVID-сертифікатів. Сюди звертаються ті, у кого виникли труднощі з генерацією документа про вакцинацію в застосунку чи на порталі Дія.