Цивільний захист

17 Липня, 2023 р., 09:27
На селі у бабусі чи в літньому таборі з друзями — дітей чекає безліч пригод. Аби їхнє дорослішання проходило безпечніше, одного «Будь обережним» недостатньо. Варто сісти і разом проговорити чіткий алгоритм дій на випадок, якщо халепа все ж сталася. Що за чим робити, куди телефонувати, по кого бігти — короткий інструктаж, який осяде в пам’яті якірцем і допоможе не розгубитися в критичній ситуації.
21 Червня, 2023 р., 15:01
Знаходження в умовах і на території військових дій наражає населення високому ризику, особливо в ситуаціях, пов'язаних зі збройними протистояннями, для яких характерна велика кількість жертв, пов'язаних з нерозбірливістю у веденні бойових дій, використанням забороненої у світі зброї масового ураження і з інших причин, у результаті яких цивільні особи стають об'єктами безпосереднього нападу.
02 Серпня, 2022 р., 15:52
При першій можливості покиньте разом із сім’єю небезпечну зону. У разі неможливості виїхати особисто, відправити дітей і родичів похилого віку до родичів, знайомих. Необхідно взяти із собою всі документи, коштовні речі і цінні папери. Підготовку до можливого перебування у зоні надзвичайної ситуації доцільно починати завчасно. Необхідно підготувати "екстрену валізку" з речами, які можуть знадобитись при знаходженні у зоні НС або при евакуації у безпечні райони.
02 Серпня, 2022 р., 14:43
ДСНС України з метою підвищення рівня обізнаності населення з питань цивільного зхисту розробила Примірний алгоритм дій населення за сигналами оповіщення цивільного захисту (в навчальних закладах, у міському транспорті, торговельних закладах), який розміщено на офіційному вебсайті ДСНС за посиланням: