Для представників ТГ району проведено консультаційну нараду

Дата: 15.12.2021 14:43

Фото без опису

У середу, 15 грудня, у малому залі засідань, за участі першого заступника голови Хустської райдержадміністрації Юрія Іванчо, заступника голови Хустської РДА  Степана Бобика,  начальниці управління департаменту економічного та регіонального розвитку Закарпатської  облдержадміністрації  Інни Лазоренко та спеціалістів цього структурного підрозділу проведено нараду з  представниками виконавчих комітетів територіальних громад району.

Основна тема зустрічі - надання інформаційно-консультаційної  підтримки стосовно порядку тестування уповноважених осіб у сфері публічних закупівель; регуляторної політики;  інвентаризації водних об’єктів, лісових ресурсів, об’єктів державної та  комунальної власності.

Фахівцями управління департаменту економічного та регіонального розвитку ОДА доступно та ефективно проведено роз’яснювальну роботу з питань, що піднімали на нараді. Крім того, надано інформаційно-консультаційну допомогу та роздано тематичні матеріали.