17 Грудня, 2021 р., 14:31
На маршруті М-25 КПП «Соломоново» – Чоп – Велика Добронь – Яноші з під'їздом до КПП «Косино» цьогоріч тривало масштабне відновлення дорожньої інфраструктури.
17 Грудня, 2021 р., 11:08
Діагноз гепатит — уже давно не вирок і українська система охорони здоров’я має великий досвід боротьби з ним. Пацієнти отримують сучасні ліки від гепатиту В і С повністю безоплатно. Такі медикаменти закуповує держава.
17 Грудня, 2021 р., 10:28
«Ми вакцинувалися, щоб надалі працювати безпечно», – підкреслює відомий закарпатський кондитер Валентин Штефаньо.
17 Грудня, 2021 р., 10:27
Міністерство охорони здоров'я України своїм наказом розширило перелік організацій, представники яких підлягають обов'язковій вакцинації проти COVID-19.
17 Грудня, 2021 р., 09:22
Учора заступник голови облдержадміністрації Ігор Шинкарюк за дорученням Віктора Микити, очільника Закарпаття, провів планову практичну конференцію з питань безпеки туристів на гірськолижних курортах Боржавського хребта.
16 Грудня, 2021 р., 20:23
У Закарпатті продовжується розбудова та модернізація об'єктів медичної інфраструктури. Про це повідомив заступник голови облдержадміністрації Ігор Шинкарюк.
16 Грудня, 2021 р., 20:20
Коронавірусна хвороба може призвести до негативних наслідків.
16 Грудня, 2021 р., 16:39
У межах реалізації амбітного проєкту Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» у Закарпатті тривають масштабні роботи з покращення соціально важливої інфраструктури.