новини

Відділ освіти Хустської РВА спільно з міжнародною благодійною громадською організацією #STEP_IN й Управлінням освіти, релігій та у справах національностей Хустської ТГ провели воркшоп з психологами у закладах освіти міста Хуст.

Захід проводили на базі Хустського ліцею 5 та Хустської ЗОШ 4. Учасниками були учні 8-их класів.

Зі школярами виконали заняття з ментального здоров'я, малювали геометричну мандалу - УСПІХ 📈, аби збалансувати внутрішній стан підлітків.

Діти змогли сфокусуватися на своїх цілях, напрямках розвитку, впорядкувати думки, зосередитися на власних бажаннях

Щира вдячність керівництву закладів освіти й усім учасникам за можливість провести даний захід успішно та з користю.

Випускники здаватимуть пробне ЗНО

У суботу, 10 квітня, у більшості регіонів України відбудеться пробне зовнішнє незалежне оцінювання. Про це повідомили у Міністерстві освіти і науки України.

На пунктах тестування треба бути присутнім до 10:50, а тестування почнеться близько 11-ї.

У МОН нагадали про необхідність мати при собі паспорт або інший документ, що посвідчує особу, та запрошення-перепустку.

Учасникам тестування слід бути у масках, мати дезінфектори та дотримуватися соціальної дистанції.

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання проходить з метою ознайомлення всіх охочих із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування та робочого місця. Пробне тестування є важливою складовою підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання.

Особи, які зареєструються для участі в пробному тестуванні, матимуть можливість:

ознайомитись із стандартизованими тестами, що відповідають вимогам Програм, характеристикам і структурі сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року;

виконати пробний тест і попрактикуватися в заповненні бланків відповідей;

дізнатися правильні відповіді до завдань пробного тестування, що будуть розміщені на сайті

Українського центру оцінювання якості освіти у визначений час;

отримати результат пробного тестування за допомогою спеціального сервісу (за бажанням);

психологічно налаштуватися на проходження зовнішнього незалежного оцінювання;

навчитися ефективно розподіляти час;

оцінити свій рівень навчальних досягнень.

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання є платною послугою для учасників та неприбутковою для організаторів і проводиться за кошти фізичних і юридичних осіб. Вартість одного тестування для одного учасника / однієї учасниці оголошено на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.