Реконструкція школи в Поляні виконана на 30%

Дата: 15.12.2021 11:17

Фото без описуРеалізація національної програми Президента Володимира Зеленського «Велике будівництво» спрямована на розбудову якісної інфраструктури по всій країні.

Як зазначив голова облдержадміністрації Віктор Микита, одним із напрямків проєкту є покращення освітніх та спортивних об'єктів.

У Закарпатті активно тривають роботи у Поляні, де фахівці проводять реконструкцію школи з розширенням. Сьогодні готовність об'єкта вже 30%.

За словами очільника краю, після завершення будівництва тут буде новий спортзал, басейн на 5 доріжок завдовжки 25 м та всі інші допоміжні приміщення.

«Згодом учні зможуть розвивати свій спортивний потенціал, займатися водними та іншими видами спорту в сучасному осередку», — підкреслив Віктор Микита.