Протидія насильству

07 Жовтня, 2022 р., 13:33
Під час повномасштабного вторгнення неможливо зафіксувати кількість випадків сексуального насилля з боку окупантів. Сексуальне насилля під час війни немає строку давності. Незалежно від того, коли людина заявить про злочин - винного можна буде притягнути до відповідальності.
26 Квітня, 2022 р., 10:13
З кожним днем стає відомо дедалі більше  подробиць звірських воєнних злочинів російських військових в Україні. Велика частина з яких – це злочини, пов'язані з сексуальним насильством проти жінок, чоловіків, дівчат та хлопців.
26 Квітня, 2022 р., 10:10
Що робити, якщо ви пережили сексуальне насильство під час війни, стали свідком цього воєнного злочину, або вам довірилася людина, яка через це пройшла?
07 Грудня, 2021 р., 09:12
2 грудня, в рамках акції «16 днів проти насильства», заступник голови Хустської райдержадміністрації Сергій Ярема провів засідання координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання та протидії домашньому насильству й торгівлі людьми.