09 Грудня, 2021 р., 14:01
В області створені усі умови для зручної та безпечної вакцинації.
09 Грудня, 2021 р., 13:17
Автошлях Р-21 Долина – Хуст відновлюють у межах президентської програми Володимира Зеленського «Велике будівництво».
09 Грудня, 2021 р., 11:25
Рамка цифрової компетентності — це інструмент, створений для того, щоб покращити рівень цифрових компетентностей українців, допомогти у створенні державної політики та плануванні освітніх ініціатив, спрямованих на підвищення рівня цифрової грамотності та практичного використання засобів і сервісів IT-технологій конкретними цільовими групами населення. На порталі Дія.Цифрова освіта з’явилися три нові Рамки цифрових компетентностей:
09 Грудня, 2021 р., 11:20
9 грудня 2021 року о 15:00 відбудеться конференція громад «Просторове планування розвитку територій» за підтримки Програми USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО), на якій буде представлений перший в Україні досвід з розробки комплексних планів просторового розвитку громад відповідно до нового законодавства. Проекти розроблялися на базі Пісочинської та Роганської громад у Харківській області.
09 Грудня, 2021 р., 10:37
Вакцинація - це свобода.
08 Грудня, 2021 р., 18:01
В області активно триває вакцинальна кампанія проти COVID-19. Кількість охочих імунізуватися постійно зростає.
08 Грудня, 2021 р., 16:05
Не зволікайте з вакцинацією – захистіть себе та своїх близьких уже сьогодні.
08 Грудня, 2021 р., 14:13
  На початку листопада освітян і окремих держслужбовців, для яких визначена обов'язковість вакцинації від COVID-19, однак які відмовились від її проведення, було відсторонено від роботи. А з 09 грудня обов’язкове щеплення буде також поширено на соціальних працівників і робітників стратегічних підприємств.
08 Грудня, 2021 р., 14:11
Вакцинація закарпатців активно продовжується. Кожен розуміє необхідність отримання щеплення проти COVID-19, особливо під час погіршення епідемічної ситуації в регіоні.