Хустська районна військова адміністрація
Закарпатська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Хустська ОДПІ

Надходження коштів до Зведеного бюджету забезпечено більше ніж на 100 відсотків

Як повідомили фахівці відділу моніторингу доходів та обліково – звітних систем Хустської ОДПІ, завдяки зусиллям платників податків Хустщини протягом січня - серпня 2018 року прогнозні показники надходжень до Зведеного бюджету забезпечено на 105,2 відс., і фактично склали  261,7 млн.грн. (при доведеному прогнозному завданні 248,7 млн.грн.).

 Збір платежів до Державного бюджету склав 88,3 млн.грн., до місцевих бюджетів надійшло податків і зборів в сумі  17,3    млн. грн., що на 21,3 відсотка, або на 30 млн.грн. більше, ніж за січень – серпень 2017 року. 

Найбільш питому вагу , а саме 55 відс. в загальній сумі надходжень складає податок на доходи з фізичних осіб, якого станом на 01.09.2018 року надійшло у сумі 145 млн.грн.; по податку на прибуток підприємств надійшло 13,7 млн.грн.; по податку на додану вартість мобілізовано 22,6 млн.грн. Збір платежів по єдиному соціальному внеску за січень - серпень 2018 року склав 160,7  млн.грн. Проти результатів роботи січня – серпня минулого року приріст надходжень до Зведеного бюджету  становить 50,5 млн. грн. або 23,9 відсотка.

Хустська ОДПІ

ГУ ДФС у Закарпатській області

 

Власники нерухомості Хустщини поповнили місцеві бюджети на 1,5 мільйони гривень

За січень-липень 2018 року власники нерухомості м.Хуст та Хустького району перерахували до місцевих бюджетів понад 1,5 мільйони гривень, у тому числі 1 млн. гривень надходжень забезпечено платниками міста.

Лідерами зі сплати податку на нерухомість є власники майна-фізичні особи, вони перерахували 941 тис. грн. Юридичні особи сплатили 654 тис.гривень.

Нагадуємо, що платники-юридичні особи самостійно обчислюють суму податку станом на 1 січня звітного року і до 20 лютого цього ж року подають до фіскальних органів за місцезнаходженням об'єкта оподаткування декларацію з розбивкою річної суми рівними частками поквартально.

Фізичній особі про суму сплати податку контролюючим органом надсилається повідомлення – рішення  за місцем його податкової адреси (місцем реєстрації) до 1 липня року, що настає за базовим податковим (звітним) періодом (роком). Сума податку має бути сплачена протягом 60 днів з дня отримання такого податкового повідомлення – рішення.  Платники податку мають право звернутися з письмовою заявою до контролюючого органу за місцем реєстрації для проведення звірки даних.

Хустська ОДПІ

ГУ ДФС у Закарпатській області

 

 

Чи звільняється від сплати єдиного податку «єдинник», що тривалий час перебував на лікарняному?

На скільки місяців  «єдинника»  першої або другої групи, який не  використовує працю найманих осіб, може бути звільнено від сплати єдиного податку, якщо відповідно до листка непрацездатності хвороба розпочалась в одному місяці  та закінчилась у наступному місяці і тривала 30 або більше календарних днів?

Відповідно до п. 295.1 ст. 295 Податкового кодексу платники єдиного податку першої і другої груп сплачують єдиний податок шляхом здійснення авансового внеску не пізніше 20 числа (включно) поточного місяця. Такі платники можуть здійснювати сплату єдиного податку авансовим внеском за весь податковий (звітний) період (квартал, рік) але не більш як до кінця поточного звітного року.

Нарахування авансових внесків для платників єдиного податку першої і другої груп здійснюється органами доходів і зборів на підставі заяви такого платника єдиного податку щодо обраної ставки єдиного податку, заяви щодо періоду  щорічної відпустки та/або заяви щодо терміну тимчасової втрати працездатності (п. 295.2 зазначеної статті).

Платники єдиного податку першої і другої груп, які не використовують працю найманих осіб, звільняються від сплати єдиного податку протягом одного календарного місяця на рік на час відпустки, а також за період хвороби, підтвердженою копією листка (листків) непрацездатності, якщо вона триває 30 і більше календарних днів (п. 295.5 ст. 295 Податкового кодексу).

Інформація про період щорічної відпустки і термін тимчасової втрати працездатності  з обов'язковим доданням копії листка непрацездатності подається за заявою у довільній формі (пп. 298.3.2 п. 298.3 ст. 298 Кодексу).

 Пунктом 295.6 ст. 295 Податкового кодексу визначено, що суми єдиного податку, сплачені  відповідно до абзацу  другого  п. 295.1 і п. 295.5 цієї  статті, підлягають зарахуванню в рахунок майбутніх платежів  з цього податку за заявою платника єдиного податку.

Помилково та/або надміру сплачені  суми єдиного податку підлягають поверненню платнику в поряду, встановленому цим кодексом.

Отже,  платника єдиного податку першої і другої  групи, які не використовують працю найманих осіб, звільняються від сплати єдиного податку за період хвороби за умови подання таким платником заяви до органу доходів і зборів щодо терміну тимчасової втрати працездатності з доданням копії листка (листків) непрацездатності.

Таким чином, якщо платник єдиного податку хворів 30 і більше календарних днів  та при цьому хвороба розпочалась до 20 числа місяця та закінчилась у наступному місяці, то такий платник звільняється від сплати  єдиного податку лише за календарний  місяць, в якому почав хворіти, а за наступний календарний місяць, в якому відповідно до листка непрацездатності хворобо закінчилась, сплачує відповідно до норм Податкового кодексу.

 

За матеріалами Хустської ОДПІ

 

Оголошення!!!

Хустська ОДПІ  ГУ  ДФС  у  Закарпатській області   повідомляє , що у зв’язку із запровадженням централізованої моделі виконання дохідної частини державного  та місцевих бюджетів з 02.07.2018 року змінюються реквізити рахунків по зарахуванню платежів до бюджетів.  Інформацію про розрахункові рахунки  можна отримати в Хустській ОДПІ (каб.39) або за номером телефону 4-40-11.

  За матеріалами Хустської ОДПІ

 

Оформлення відпустки у фізичної особи - підприємця

Чи повинна фізична особа – підприємець надання відпустки своїм працівникам оформлювати наказом?

Право на відпустки мають громадяни України, які перебувають у трудових відносинах з підприємствами, установами, організаціями незалежно від форм власності, виду діяльності та галузевої належності, а також працюють за трудовим договором у фізичної особи (частина перша ст. 2 Закону України від 15.11.96р. №504/96-ВР «Про відпустки»).

Статтею 10 цього Закону  визначено, що конкретний період  надання щорічних відпусток у межах, установлених графіком, узгоджується між працівником і роботодавцем, який зобов'язаний письмово повідомити працівника про дату початку відпустки не пізніше ніж за два тижні до встановленого графіком терміну.

Роботодавець зобов'язаний вести облік відпусток, що надаються працівникам.

Чинним законодавством не визначено форми  письмового повідомлення  працівника про надання  відпустки.

Водночас наказом Держкомстату України від 05.12.2008 №489 «Про затвердження типових форм первинної облікової документації зі статистики праці»  затверджено типову форму № П-3 «Наказ  (розпорядження)  про надання відпустки»,  що має рекомендаційний характер і може бути використана роботодавцем, в ому числі фізичною особою – підприємцем, при оформленні відпусток.

Ознайомлення з наказом про надання відпустки працівник підтверджує своїм підписом.

На підставі наказу (розпорядження) про надання відпустки робляться позначки  в особовій картці працівника та розраховується  заробітна плата за час відпустки.

У наказі про надання відпустки зазначається її вид, тривалість, дата початку та закінчення, період роботи, за який вона надається тощо.

Згідно наказу Мін'юсту України від 12.04.2012 №578 «Про затвердження Переліку типових документів, що створюються під час діяльності державних органів та органів місцевого самоврядування, інших установ, підприємств та організацій, із зазначенням строків зберігання документів» вказаний Перелік є нормативно – правовим актом та включає типові документи (в тому  числі наказ (розпорядження) про надання відпустки), що створюються під час документування однотипних (загальних для всіх) управлінських функцій, виконуваних державними органами та органами місцевого самоврядування, іншими установами, підприємствами та організаціями незалежно від функціонально – цільового призначення, рівня і масштабу діяльності.

Перелік може також використовуватись також фізичними особами – підприємцями (п. 1.4 Переліку).

Таким чином, відпустка, оформлена наказом (розпорядженням), забезпечує належне виконання  фізичною особою  - підприємцем, яка уклала трудовий договір з працівником, норм ст. 10 Закону про відпустки.

За матеріалами Хустської ОДПІ

 

Зміна місцезнаходження ФОП – куди подавати форму №1-ДФ та сплачувати ПДФО

Згідно із ст. 66 Податкового кодексу України у разі проведення державної реєстрації зміни місцезнаходження або місця проживання платника податків, внаслідок якої змінюється адміністративно – територіальна одиниця та контролюючий орган, в якому на обліку перебуває платник податків, а також у разі зміни його податкової адреси  контролюючими органами  за попереднім та новим місцезнаходженням (місцем проживання) платника податків  проводяться процедури  відповідно зняття з обліку/взяття такого платника.

Частиною восьмою ст. 45 Бюджетного кодексу України встановлено, що в разі зміни  місцезнаходження суб'єктів господарювання – платників податків сплата визначених законодавством податків і зборів після реєстрації здійснюється  за місцем  попередньої реєстрації до закінчення поточного бюджетного періоду.

Згідно з Порядком  обліку платників податків і зборів, затвердженим наказом  Мінфіну України  від 09.12.2011 №1588  переведення платника податків до контролюючого органу за новим місцезнаходженням здійснюється протягом місяця з дня отримання інформації про зміну місцезнаходження, і в такому  випадку одночасно із зняттям з обліку фізичної особи – підприємця за основним місцем обліку здійснюється  взяття на облік за неосновним місцем обліку без подання ним заяви.

До закінчення року такий платник обліковується в контролюючому органі за попереднім місцезнаходженням (неосновне місце обліку) з ознакою того, що він  є платником податків до закінчення року, а  в контролюючому органі  за новим місцезнаходженням  (основне місце обліку) – з ознакою того, що він є платником  податків з наступного року.

У контролюючому органі за неосновним місцем обліку платник податків сплачує всі податки та збори, які згідно із законодавством  мають сплачуватися  на території  адміністративно – територіальної одиниці, що відповідає неосновному місцю обліку, щодо таких податків подає податкові декларації (розрахунки, звіти) та виконує інші обов'язки платника, а контролюючий орган  стосовно платника податків здійснює адміністрування таких податків, зборів.

За матеріалами Хустської ОДПІ

 

Сумісництво під час декретної відпустки

Чи має право жінка працювати за сумісництвом, якщо за основним місцем роботи вона перебуває у відпустці для догляду за дитиною до досягнення нею трьох років?

За бажанням жінки або осіб, які фактично здійснюють догляд за дитиною, у період перебування їх у відпустці для догляду за дитиною вони можуть  працювати на умовах неповного робочого часу або вдома (частина восьма ст. 179 КЗпП України).

Статтею 56 Кодексу визначено, що на прохання вагітної жінки, жінки, яка має дитину віком до 14 років або дитину – інваліда, в тому числі таку, що  знаходиться під її опікуванням, або  здійснює догляд за хворим членом сім'ї відповідно до медичного висновку, роботодавець зобов'язаний встановлювати їй неповний робочий день або неповний робочий тиждень.

При цьому чинним законодавством не встановлено, де саме жінка чи інша зазначена особа має право працювати на умовах неповного робочого дня:  на підприємстві, з яким вона перебуває  у трудових відносинах, чи на іншому підприємстві. Отже, жінка чи інша зазначена особа має право працювати і на тому самому, і на іншому підприємстві або вдома.

Якщо жінка приступає до роботи на іншому підприємстві, то відповідний трудовий договір на умовах неповного робочого часу має ознаки трудового договору про роботу за сумісництвом.

  Слід зазначити, що робота за сумісництвом працівників державних підприємств, установ, організацій регулюються постановою  КМУ від 03.04.1993 № 245 «Про роботу за сумісництвом  працівників державних підприємств, установ і організацій» та  Положенням про умови роботи за сумісництвом працівників державних підприємств, установ і організацій, затвердженим спільним наказом  Мінпраці України, Мін'юсту України та Мінфіну України від 28.06.1993 №43.

Тривалість роботи за сумісництвом не може перевищувати  4 год на день і повного  робочого дня у вихідний день. Загальна тривалість за сумісництвом  протягом місяця  не повинна перевищувати половини місячної норми робочого часу.

Для роботи за сумісництвом  згода адміністрації за місцем основної роботи не потрібна.

Обмеження на сумісництво можуть запроваджуватися керівниками державних підприємств, установ і організацій разом із профспілковими комітетами лише щодо працівників окремих професій та посад, зайнятих на важких роботах і на роботах із шкідливими або небезпечними умовами праці, додаткова робота яких може призвести до наслідків, що негативно позначаються на стані їхнього здоров'я та безпеці виробництва. Обмеження також поширюються на осіб, які не досягли 18 років, та вагітних жінок (п. 1 постанови №245).

 За матеріалами Хустської ОДПІ

 

Якщо за адвоката єдиний соціальний внесок сплачує роботодавець

Адвокатською діяльністю визнається  незалежна професійна діяльність адвоката із здійснення захисту, представництва  та надання інших видів правової допомоги  клієнту (ст. 1 Закону України від 05.07.2012 №5076-VI «Про адвокатуру та адвокатську діяльність») .

Пунктом 3 ст. 4 цього Закону встановлено, що адвокат може здійснювати адвокатську діяльність  індивідуально або  в організаційно – правових формах адвокатського бюро чи адвокатського об'єднання.

Інформація про найменування і місцезнаходження організаційної форми адвокатської діяльності вноситься до єдиного реєстру адвокатів України, ведення якого забезпечується радою адвокатів України.

Тобто обов'язок стати на облік в контролюючих органах як платник єдиного внеску виникає у адвоката, якщо до Єдиного реєстру адвокатів України внесено запис  про здійснення адвокатської діяльності індивідуально.

Платниками єдиного внеску відповідно до п. 5 частини першої ст. 4 Закону України від 08.07.2010 №2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування» є особи, які провадять незалежну професійну діяльність.

Базою нарахування єдиного внеску для таких платників є сума доходу  (прибутку), отриманого від їх діяльності, що підлягає оподаткуванням податком на доходи фізичних осіб. При цьому сума єдиного внеску  не може бути меншою за розмір мінімального страхового внеску на місяць.

У разі якщо такими платниками не отримано дохід (прибуток) у звітному кварталі або окремому місяці звітного кварталу, така особа зобов'язана визначити базу нарахування, але не більше максимальної величини  бази нарахування єдиного внеску. При цьому сума єдиного внеску не може бути меншою за розмір мінімального страхового внеску.

У розумінні Закону про ЄСВ роботодавці та особи, які провадять незалежну професійну діяльність, розглядаються як окремі платники єдиного внеску.

Отже, особи, які провадять незалежну професійну діяльність та одночасно є найманими працівниками, не звільняються від сплати єдиного внеску за себе.

 За матеріалами Хустської ОДПІ

 

Чи може єдинник здавати в оренду приміщення як фізична особа

Як відомо, ст. 41 Конституції України  надає кожному право володіти, користуватися та розпоряджатися своєю власністю, а також результатами своєї інтелектуальної, творчої діяльності. Надання нерухомого майна в оренду може    розцінювати як різновид права розпоряджатися  своїм майном. Питання стоїть лише в тому, як оподатковувати доходи від такої діяльності.

Фактично про свій вибір – як оподатковувати ті чи інші доходи  – фізособи – підприємці повідомляють державу, фіксуючи обрані види діяльності до ЄДР. Доходи від зафіксованих у ЄДР видів діяльності  вважаються отриманими  від підприємницької діяльності, податки за які сплачують  за правилами системи оподаткування (спрощеної або загальної), на якій працює фізична особа – підприємець.

Отже, якщо діяльність за кодом 68.20 КВЕД ДК 009:2010 міститься в ЄДР, доходи від надання нерухомого майна в оренду  йому  слід вважати  отриманими в рамках підприємницької діяльності й, відповідно, оподатковуваними серед доходів фізособи – підприємця.  

Крім того, слід пам'ятати, що відповідно до пп. 291.5.3. п. 291.5. Податкового кодексу України не можуть бути платниками  єдиного податку першої – третьої груп, зокрема, фізичні особи – підприємці, які надають в оренду  житлові приміщення та/або їх частини, загальна площа яких перевищує 100 квадратних метрів, нежитлові приміщення (споруди, будівлі) та /або їх  частини, загальна площа яких перевищує 300 квадратних метрів.

 За матеріалами Хустської ОДПІ

 

Увага! Шахраї  представляються керівництвом ГУ ДФС області. 

Шахраї  телефонують керівникам підприємств,представляються заступниками начальника Головного управління  ДФС у Закарпатській області  та  просять зателефонувати Петріченку Олексію Олександровичу – начальнику Головного управління ДФС у Закарпатській області. Один із номерів телефону, який надають шахраї з метою можливих провокативних та незаконних дій  –  (050) 8230735

 В зв'язку з цим, звертаємось до громадян та підприємців: будьте пильними, не піддавайтесь на провокації.

 З метою забезпечення  оперативного реагування на такі дзвінки шахраїв, при наявності фактів, просимо звертатись до органів МВС  за номером телефону «102».

 Хустська ОДПІ

 

Як отримати податковий номер для дитини у віці до 14 років

Згідно з п. 70.5 ст. 70  Податкового кодексу України та п. 1 розділу  VII  Положення про реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків, затвердженого наказом Мінфіну України від 29.09.2017 №822  фізична особа незалежно від віку  (як резидент, так і нерезидент), яка не включена до Державного реєстру фізичних осіб – платників податків (далі – Державний реєстр), зобов´язана особисто або через представника подати до відповідного контролюючого органу облікову картку фізичної особи – платника податків за формою № 1ДР (далі – Облікова картка № 1ДР), яка водночас є заявою для реєстрації у Державному реєстрі, та пред´явити документ, що  посвідчує особу, який містить необхідні для реєстрації  реквізити (прізвище, ім´я, по батькові (за наявності), дату народження, місце народження, місце проживання, громадянство).

Пунктом 4 розділу VII Положення № 822 передбачено, що Облікові картки № 1ДР малолітніх осіб (до 14 років) подаються одним із батьків (усиновителем, опікуном, піклувальником) за наявності свідоцтва про народження дитини та документа, що посвідчує особу  одного із батьків (усиновителя, опікуна, піклувальника). Якщо свідоцтво про народження дитини  видано не українською мовою, необхідно  подати засвідчений у встановленому законодавством порядку переклад такого  свідоцтва українською мовою (після пред´явлення повертається) та його копію.

Відповідно до п.6 розділу III  Положення №822 громадяни України  документи для проведення реєстрації у Державному реєстрі подають до контролюючого органу за своєю податковою адресою (місцем проживання), а ті, які тимчасово перебувають за межами населеного пункту проживання  або не мають постійного місця проживання в Україні, - до будь-якого контролюючого органу.

Реєстрація фізичної особи у Державному реєстрі здійснюється протягом трьох робочих днів від дня подання до контролюючого органу  Облікової картки № 1ДР.

У разі  виявлення недостовірних даних або помилок у поданій Обліковій картці №1ДР щодо внесених до неї відомостей, фізичній  особі може бути відмовлено у реєстрації  (у разі неможливості виправлення  недостовірних даних  або помилок у встановлений строк) або продовжено  строк реєстрації до 10 робочих днів.

Документ, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі (картка платника податків)  малолітньої особи, видається одному з батьків   (усиновителю, опікуну, піклувальнику) за наявності свідоцтва про народження дитини та документа, що посвідчує особу  одного з батьків (усиновителя, опікуна, піклувальника), протягом трьох робочих днів  з дня звернення до контролюючого органу за місцем проживання фізичної особи  та може бути продовжено до п´яти робочих днів у разі  звернення до іншого контролюючого органу.

Статтею 21 Закону від 20.11.2012 №5492-VI «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу  чи її спеціальний статус» визначено, що кожен громадянин України, який досяг 14-річного віку, зобов´язаний отримати паспорт громадянина України. Відповідно до частини сьомої цієї статті до паспорта громадянина України вноситься інформація, зокрема, про реєстраційний номер облікової картки платника податків з  Державного реєстру фізичних осіб – платників податків.

За матеріалами Хустської ОДПІ

 

Облік доходів платника єдиного податку

Підпунктом 292.1 ст. 292 Податкового кодексу визначено, що доходом фізичної особи – підприємця – платника єдиного податку є дохід, отриманий протягом податкового (звітного) періоду в грошовій формі (готівковій та/або безготівковій); матеріальній або нематеріальній формі, визначеній п. 292.3 цієї статті. Також в даній статті визначено, що включається та не включається  до складу доходу платників єдиного податку.

Дохід визначається  на підставі даних обліку, який ведеться відповідно до ст. 296 Податкового кодексу.

Платники єдиного податку першої і другої груп та платники єдиного податку третьої групи (фізичні особи – підприємці), які не є платниками ПДВ, ведуть Книгу обліку доходів, та платники єдиного податку третьої групи, які є платниками  ПДВ,   ведуть Книгу обліку доходів і витрат. Порядок ведення таких книг визначено Порядком  ведення  Книги обліку доходів і  книги   обліку доходів і витрат, затвердженим наказом Мінфіну України від 19.06.2015 р. № 579.

Книга обліку доходів ведеться  шляхом щоденного, за підсумками робочого дня, відображення отриманих доходів  (пп. 296.1.1 п. 296.1 с. 296 Кодексу).

 Записи у Книзі  виконуються за підсумками робочого дня, протягом якого  отримано дохід, зокрема про  кошти, які надійшли на поточний рахунок платника податку та/ або які отримано готівкою, вартість безплатно отриманих товарів (робіт, послуг) (п.5 Порядку №579).

Записи у Книзі обліку доходів та витрат виконуються за підсумками робочого дня, протягом якого отримано дохід, окремо про кошти, що надійшли  на поточний рахунок платника податку та/або отримано готівкою, фактично безплатно отримано товари (роботи, послуги) та понесено витрати, зокрема оплачені придбані товари (роботи, послуги), виплачена заробітна плата, сплачено єдиний внесок на загальнообов´язкове державне соціальне страхування тощо.

Дані  заповнюються у гривнях з копійками та використовуються платниками податку для заповнення податкової декларації платника єдиного податку.

Книга зберігається у платника податку протягом трьох років після закінчення звітного періоду, в якому здійснено останній запис.

Для реєстрації Книги платника єдиного податку  подають до контролюючого органу за місцем обліку примірник Книги, у разі обрання способу ведення Книги у паперовому вигляді.

За вибором платника податку Книга обліку доходів (книга обліку доходів і витрат) ведеться  в паперовому або електронному вигляді.

Зберігається Книга безпосередньо у фізичної  особи – підприємця – платника єдиного податку.

                                                                         За матеріалами Хустської ОДПІ

 

Хустська ОДПІ інформує про проведення семінару

Хустська об'єднана державна податкова інспекція повідомляє, що 01.02.2018 року  о  10 год. у приміщенні Хустської районної ради (сесійний зал) відбудеться семінар за участі представників Головного управління ДФС у Закарпатській області на тему «Новації податкового законодавства – 2018».

Серед іншого платникам податків розповідатимуть  про новації у сплаті податку на прибуток, ПДВ, ЄСВ, кампанію декларування – 2018 тощо.

Хустська ОДПІ запрошує всіх бажаючих взяти участь у семінарі.

За матеріалами Хустської ОДПІ

27 Липня, 2022 р., 15:03
Одним із напрямів модернізації інформаційної системи органів ДПС є запровадження нового електронного сервісу з надання електронних послуг платникам податків з використанням Інтернет-середовища та єдиного веб-порталу ДПС України – персонального Електронного кабінету платника податків. Електронний сервіс буде розроблено у складі системи „Податковий блок”.
13 Січня, 2022 р., 15:59
Хустська ДПІ ГУ ДПС в Закарпатській області інформує, що з 01 січня 2022 року значно розширюється коло суб’єктів господарювання (фізичних осіб-підприємців), які мають застосовувати реєстратори розрахункових операцій (далі - РРО) та/або програмні реєстратори розрахункових операцій (далі - ПРРО).
11 Січня, 2022 р., 15:56
  Вхід до приватної частини (особистого кабінету) Е-кабінету
07 Грудня, 2021 р., 11:17
Відповідно до п. 15 підрозд. 9 прим. 4 розд. XX «Перехідні положення» Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) одноразова (спеціальна) добровільна декларація (далі – Декларація) підлягає перевірці у спеціальному порядку.
12 Листопада, 2021 р., 11:36
Відповідно до п. 1 підрозд. 9 прим. 4 розд. ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) одноразове (спеціальне) добровільне декларування – це особливий порядок добровільного декларування фізичною особою, визначеною п. 3 підрозд. 9 прим. 4 розд. ХХ «Перехідні положення» ПКУ, належних їй активів, розміщених на території України та/або за її межами, якщо такі активи фізичної особи були одержані (набуті) такою фізичною особою за рахунок доходів, що підлягали в момент їх нарахування (отримання) оподаткуванню в Україні та з яких не були сплачені або сплачені не в повному обсязі податки і збори відповідно до вимог законодавства з питань оподаткування та/або міжнародних договорів, згода на обов’язковість яких надана Верховною Радою України, та/або які не були задекларовані в порушення податкового та валютного законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи, протягом будь-якого з податкових періодів, що мали місце до 01 січня 2021 року.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь