Хустська Районна Державна Адміністрація
Хустський район, Закарпатська область

СФЕРА КУЛЬТУРИ РАЙОНУ

 

 

8 березня - свято весни, воскресіння і появи нового життя, воно залишається важливою віхою оновлення та процвітання усього живого. В цей день у багатьох народів світу традиційно важлива роль відводиться жіноцтву та підкреслюється суспільна роль жінки.
Бібліотеки щорічно долучаються до святкування Міжнародного жіночого дня різноманітними святковими культурно-інформаційними заходами. В цьому році в районній бібліотеці оформлено книжкову виставу-панораму «Жінки в історії України». Напередодні цього свята в бібліотеці відбувся день привітань «Всі жінки прекрасні, як весна!».
Чарівні жінки!
Вітаємо Вас зі святом весни, любові та краси - 8 Березня!
Бажаємо вам щастя, любові, міцного здоров’я, достатку, миру та успіхів у роботі!

 

 

21 лютого · 

День Героїв Небесної сотні - день великої скорботи. Але це також день великої пам’яті про тих українців, які роблять Україну незнищенною і незламною сьогодні, завтра і завжди. 6 років тому на Майдані жорстоко й цинічно розпочалась розправа над українцями, які виступили проти антиукраїнсько-бандитського режиму та за єдине благо – Богом дане природне право бути вільною людиною на своїй рідній землі. В цей день, коли ми говоримо про Небесну Сотню, яка є фундаментом майбутнього України, у світлій пам’яті та скорботі, у щирій молитві ми схиляємо свої голови перед ними. Згадаймо їх, і не забудьмо їх ніколи!
Працівники районної бібліотеки взяли участь в міськрайонному мітингу-реквіємі з нагоди вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні а в фойє РДА оформили книжкову виставку-інсталяцію та виставку фотодокументів тих подій, яких презентували бібліотекарі для всіх відвідувачів.