10 Травня, 2022 р., 13:50
Для вагітних працівниць, які виїхали за кордон через війну, Фонд соціального страхування України профінансує декретні допомоги, навіть якщо вони не встигли оформити лікарняний в Україні.
02 Травня, 2022 р., 11:14
Закарпатський центр зайнятості розпочав розгляд заяв від роботодавців на отримання компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб внаслідок проведення бойових дій під час воєнного стану в Україні, у ході реалізації урядової програми працевлаштування вимушених переселенців.
26 Квітня, 2021 р., 13:21
   Результатом ефективної форми співпраці з роботодавцями фахівців Хустської міськрайонної філії Закарпатського ОЦЗ щодо пошуку претендентів на вакантні робочі місця є зустрічі з роботодавцями та проведення міні-ярмарки вакансій.
26 Квітня, 2021 р., 13:20
     22 квітня 2021 року в Хустській міськрайонній філії Закарпатського обласного центру зайнятості був підписаний Меморандум про партнерство та співпрацю між Відділом комплектування Мукачівського прикордонного загону Державної прикордонної служби України та Хустською міськрайонною філією.