Хустська районна військова адміністрація
Закарпатська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Інвестиційний паспорт району

Фото без описуФото без опису

 

 

 

 

 

 

 

 

Інвестиційний паспорт

Хустського району

 

 

 

 

 

 

 

 

Хустський район на карті Закарпаття

Фото без опису

Географічне розташування:

Кордони:

  • на заході – Виноградівський район
  • на сході – Тячівський район
  • на північному-сході – Міжгірський район
  • на півдні – кордон з Румунією
  • на північному-заході – Іршавський район

 

Районний центр: м.Хуст

Адміністративно-територіальний розподіл: до складу Хустського району входить 56 населених пунктів. Кількість рад - 1 селищна та 25 сільських.

Переважаючий тип ландшафту:  передгірська та гірська зона серединної частини       Закарпаття.

Площа: 975 км² (65 500 га — с/г земель, 40% — ліси)

Відстань від районного центру до Ужгорода: 100 км

Адреса райдержадміністрації:

м.Хуст, вул. Карпатської Січі, 21

Тел/факс (03142) 5-21-75

E-mail: khustrda@carpathia.gov.ua

 

Природні ресурси

Район володіє цінними природними рекреаційними ресурсами: багатий на корисні копалини та мінерально - сировинні  ресурси. На території району розвідано 23 родовища твердих корисних копалин, 7 з яких використовуються за призначенням. Серед них унікальне Сокирницьке  родовище  цеолітів,  розвідані  запаси  якого становлять 125 млн. тонн. 

Є також поклади  і здійснюється  кар’єрне добування будівельних матеріалів – вулканічного туфу, андезиту, вапняку, цегельних глин та суглинків.

З рекреаційних ресурсів найвідомішими є родовища лікувальних мінеральних вод – Шаянське і Драгівське та термальних вод в с.Велятино та с.Данилово. Район багатий і нерозвіданими джерелами мінеральних та термальних вод, зокрема: родовища у районі  с.Велятино, с.Ракош, с.Н.Бистрий. Виявлено і досліджено всього 16 різних за хімічним  складом  і  лікувальними властивостями джерел мінеральних  вод із  загальним  дебітом 128 тис.куб.м.  на  рік.

Загальний земельний фонд району складає 99 662 .га. Сільськогосподарські угіддя займають 35 237 га., із них рілля – 12 308 га.

Ліси  і  інші  лісовкриті  площі  займають 32 445 га. Природний склад  лісів  на 95  відсотків складається з  твердолистяних  порід, 3  відсотки – хвойні,  2 відсотки – інші  породи.     

 Водний  басейн  Хустського  району  складають  1  водосховище, 51 ставок,  31  річка, з яких найбільші  р.Тиса, р.Ріка,  р.Теребля,  та  3 504 га.  земель  водного  фонду. Протяжність  захисних дамб  становить  22 км. на  осушенні  та  62,64 км. на берегах  гірських річок; протяжність  берегоукріплень – 58,79 км.

 

Характеристика трудових ресурсів Хустського району

Всього  населення – 95,7 тис.чол.

 

 

у тому числі:

Кількість

Тис. чол.

працездатне населення у працездатному віці 

57,0

тис. чол.

Зайнято в усіх сферах економічної діяльності, усього

23,1

 

тис. чол.

              у тому числі:

 

 

 у промисловості

2,05

тис. чол.

 у   сільському господарстві  

0,577

тис. чол.

у малому підприємництві

12,3

тис. чол.

в інших галузях

7,45

тис. чол.

в державному управлінні

0,723

тис. чол.

 

Транспорт

Експлуатаційна довжина автомобільних доріг загального користування  -  395,3 км. З них з твердим покриттям  -  279,9км 

Питома вага автомобільних доріг з твердим покриттям     -     71 %

Кількість автомобільних мостів  -   9 од.

Загальна довжина залізничних шляхів – 35 км.

Кількість залізничних станцій – 3.

Протяжність магістральних підвідних та внутрішньо сільських газопроводів  -  631 км.

 

Особливості регіону та карта можливих інвестицій

З огляду на територіальне розташування, наявність  природних ресурсів основними пріоритетними та перспективними напрямками інвестиційного розвитку Хустського району є :   

- ефективне  використання природно-сировинної бази району;

 - розвиток курортно-оздоровчої справи;

 - розвиток переробного виробництва в агропромисловому комплексі;

 - розвиток сільського зеленого туризму;

 - використання земель несільськогосподарського призначення

 

Фото без опису 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Зона № 1 – поклади цеолітів, морденітів

1. Родовище цеолітів із розвіданими та затвердженими запасами в 125 млн.тонн. Знаходиться на території Сокирницької та Боронявської сільських рад. Частково розробляється підприємствами : ТОВ «Цеоліт Україна», Дочірне підприємство «Закарпатський цеолітовий завод».

2. Родовище морденітів із орієнтовними запасами 1505 млн.тонн. Знаходиться на території Липчанської сільської ради. На сьогодні не розробляється.

Зона № 2 – поклади андезитів

1. Родовище андезитів із орієнтовними запасами 25,9 млн.куб.м. Знаходиться на території Рокосівської сільської ради. Частково розробляється ПАТ «Хустський кар’єр” та філією «Королівського щебзаводу».

2. Родовище андезитів, гора «Товстий верх» із орієнтовними запасами 15,5 млн.куб.м. Знаходиться на території Рокосівської сільської ради. На сьогодні не розробляється.

3. Родовище андезито-базальту із орієнтовними запасами 70,0 тис.куб.м. Знаходиться на території Кривської сільської ради.  На сьогодні не розробляється.

4. Родовище андезито-базальтів із орієнтовними запасами 122 тис.куб.м. Знаходиться на території Вишківської селищної ради.

Проект: «Блочний кар’єр андезито-базальтів та виробництво колотої брущатки»

 

  1.  

Вступ

Основний вид діяльності добування та продаж блоків,виробництво колотої (різаної) брущатки, бордюрів, плитки, пам’ятників та інших виробів з каменю. Асортимент продукції - блоки андезито-базальтові,

колота брущатка, колотий бордюр.

  1.  

Мета проекту

Забезпечення потреб населення екологічно чистою питною та мінеральними водами (як столовими, так і лікувальними).  В зв’язку з цим промислове виробництво бутильованої питної та мінеральної води (в т.ч. з лікувальними властивостями) набуває актуального значення.

  1.  

Контактні особи:

- від ініціаторів проекту

 

  • поштова адреса
  • тел./факс
  • e-mail

 

ТОВ «Західно-Українська гірнича компанія» - Зварун Володимир Володимирович

90400, Закарпатська обл., м. Хуст, вул.Вокзальна, 15  

тел.: 0673123341

  1.  

УТП(Унікальні торгові пропозиції проекту-чому саме цей, тут і так)

Ліцензія на видобуток андезито - базальту до 2030 р., гірничий відвід. Наявна будівля цеху 600 кв.м з кранбалкою 3,5 тонню.(свідоцтво на право власності). Каменекольна лінія італійської фірми МЕС(випуску 2009 року), потужністю до 30 тонн готової продукції за добу, бульдозер Т-130,кар’єрний самоскид КрАЗ-256, екскаватор АО4348, компресор 10м куб./хв., боруві молотки,

Електропідстанція 250кВа, повітрепроводи, кранбалка 3,5 тонн.

Потужність підприємства 15 тонн готової продукції за добу.

 

  1.  

Ціль проекту(що потрібно зробити, фінансові потреби, чого необхідно досягнути)

Відновити виробництво колотої брущатки

  1.  

Опис (де, розміри, власність, оренда, існуючі умови, ідеї щодо запланованих дій і т.д.)

Договір оренди  на землю. Ліцензія на видобуток андезито - базальту до 2030 р., гірничий відвід, договора купівлі обладнання, техпаспорта на авто- та спецтехніку,договір оренди на землі,сертифікат.

  1.  

Місцеві фактори, переваги

Близькість до кордону з країнами ЄС (до найближчого переходу 30 км).  

  1.  

Кроки для реалізації проекту

Встановлення обладнання по розпилуванню, шліфуванню та поліруванню каменя з метою виготовлення слябів, плитки, пам’ятників та інших видів продукції,близькість до Евросоюзу - основного ринку збуту(до найближчого пререходу 30 км).

Фото без описуФото без опису

Фото без описуФото без опису

Фото без описуФото без опису

Зона № 3 – поклади глин і суглинків

1. Родовище глин для виробництва будівельних матеріалів із орієнтовними запасами 1,9 млн.куб.м. Знаходиться на території Нанківської сільської ради. На даний час не розробляється.

2. Родовище глин для виробництва будівельних матеріалів із орієнтовними запасами 500 тис.куб.м. Знаходиться на території Горінчівської сільської ради. Частково розробляється  СТОВ «Нива».

3. Родовище глин для виробництва будівельних матеріалів із орієнтовними запасами 400 тис.куб.м. Знаходиться на території Липчанської сільської ради. Частково розробляється ліцензіатом ТОВ «Липчанблок».

4. Родовище глин для виробництва будівельних матеріалів із орієнтовними запасами 269,0 тис.куб.м. Знаходиться на території Драгівської сільської ради. На даний час не розробляється.

5. Родовище глин для виробництва будівельних матеріалів із орієнтовними запасами 269,0 тис.куб.м. Знаходиться на території Золотарівської сільської ради. На даний час не розробляється.

6.  Родовище глин для виробництва будівельних матеріалів із орієнтовними запасами 364 тис.куб.м. Знаходиться на околиці с.Ракош, Вишківської селищної ради. На даний час не розробляється.

7. Родовище глин для виробництва будівельних матеріалів із орієнтовними запасами 469 тис.куб.м. Знаходиться на території Боронявської сільської ради. На даний час не розробляється.

8. Родовище глин для виробництва будівельних матеріалів із орієнтовними запасами 315 тис.куб.м. Знаходиться на території Стеблівської сільської ради. На даний час не розробляється.

9. Родовище глин(суглинків) для виробництва будівельних матеріалів із орієнтовними запасами 1,7 млн.куб.м.  Знаходиться на території Ізянської сільської ради. На даний час не розробляється.

Зона № 4 поклади вапняку мармуризованого

1.Родовища «Кам’янельське» із орієнтовними запасами 902,0 тис.куб.м. та «Монастирське» із орієнтовними запасами 1,0 млн.куб.м. Знаходяться на території Драгівської сільської ради. На даний час не розробляються.

Зона № 5 – поклади туфів

1.   Родовище туфів «Сокирницьке»  із орієнтовними запасами 1,4 млн.куб.м. Знаходиться на території Сокирницької сільської ради. На даний час не розробляється.

2.    Родовище туфів «Рокосівське» із орієнтовними запасами 3,8 млн.куб.м. Знаходиться на території Рокосівської сільської ради. Урочище «Деренковач» - загальна площа 1  га

-Відстань до населеного пункту - 500 м

-Відстань до центру населеного пункту 2,00 км

-Відстань ділянки від автомобільної дороги –  0.5 км

-від опори електропередач – 200 м

-від газифікації – 0.5 км

-від водопроводу – 0.5 км

-Переважна троянда вітрів: південно- західний, північно - західний

-Цільове призначення – гірничовидобувнапромисловість (туфовий камінь)

-Орієнтовна вартість підключення до Ел. Мережі - 36919 грн

-Орієнтовна вартість буріння свердловини для питної води – 46800 грн

 

Фото без опису

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Зона № 6 – поклади вугілля лігніт

1. Родовище вугілля лігніт «Рокосівське» із орієнтовними запасами 11,3 млн.тонн. Знаходиться на території Рокосівської сільської ради. На даний час не розробляється.

Зона № 7 – родовища мінеральних вод

1. Родовище «Шаянське» (св.№ 242) з добовим дебетом 165,0 м.куб. Знаходиться на території с.Шаян, Вишківської селищної ради. Розробляється ліцензіатом ДП «Санаторій Шаян» ТОВ «Укрпрофоздоровниця».

2. Родовище «Шаянське» (св.№ 2-Д) з добовим дебетом 3,6 м.куб. Знаходиться на території с.Шаян, Вишківської селищної ради. Розробляється ліцензіатом ТзОВ «АКВА».

3. Родовище «Драгівське» з добовим дебетом 20,0 куб.м. Знаходиться на території Забрідської сільської ради. Розробляється ліцензіатом ТОВ «Шаянські мінеральні води».

4.Родовище «Нарцис» (св.№ 1-М) з добовим дебетом 800,0 куб.м. Знаходиться на території Велятинської сільської ради. На даний час не розробляється.

5.Родовище «Нарцис» (св.№ 2) з добовим дебетом 30,0 куб.м. Знаходиться на території Велятинської сільської ради.

Проект: «Будівництво та введення  експлуатацію заводу з  розливу лікувально-столових і прісних вод» у с. Велятино Хустського району”

 

  1.  

Вступ

Серед мальовничих гір розташоване одне з красивіших сіл Хустського району - село Велятино.
Воно належить до передгірної зони. З південної околиці села тягнеться хребет Оаш, який належить до південно-східної частини Вигорлат-Гутинської вулканічної гряди, зокрема до масиву Тупий Гутин, висота якого 878 метрів над рівнем моря. Північна околиця села – пойма річки Тиса.

  1.  

Мета проекту

Забезпечення потреб населення екологічно чистою питною та мінеральними водами (як столовими, так і лікувальними).  В зв’язку з цим промислове виробництво бутильованої питної та мінеральної води (в т.ч. з лікувальними властивостями) набуває актуального значення.

  1.  

Контактні особи:

- від ініціаторів проекту

  • поштова адреса

  • тел./факс

  • e-mail

 

ТОВ "МТФ-ЯРОК"

90453, Закарпатська обл., Хустський район, село Велятино, вулиця 8 БЕРЕЗНЯ, будинок 2

тел.: +38(03142) 5-10-91,
 

  1.  

Майнові права на землю на якій передбачено створення проекту (перелік суб’єктів: сільські та селищні ради, міськвиконкоми, підприємства організації, фізичні особи)

Державний акт на землю 1,25 га

  1.  

УТП(Унікальні торгові пропозиції проекту-чому саме цей, тут і так)

Бальнеологічне дослідження мінеральної води   Свердловииа-№ 3-Н мінеральних вод «Нарцис -2».  показало позитивний вплив на роботу м’язів серця.  Хімічний склад води гідрокарбонатно - хлоридний натрієвий з підвищенням до 60мг/дм3. Дебет свердловини 30 куб/добу. Загальна мінералізація становить 2,0 г/ дм3 Свердловина придатна для  внутрішнього  та зовнішнього  лікування  та  промислового   розливу.

Родовище прісної води свердловина №07-08 ФОП. Дебет свердловини прісної води становить 350 куб/добу. Загальна мінералізація становить 0,3 г/ дм3  Водогін протяжністю 970 м підведений до свердловини, яка розміщена біля проїжджої дороги до урочища

  1.  

Ціль проекту(що потрібно зробити, фінансові потреби, чого необхідно досягнути)

Забезпечення потреб населення екологічно чистою питною та мінеральними водами.

  1.  

Місцеві фактори, переваги

Екологічно чисте довкілля. Мінеральне джерело знаходиться на відстані 2 км від термального джерела с.Велятино.

Придатна земельна ділянка за площею та рельєфом.

Розміщення свердловин (за 13 км від с. Шаян), що дозволить зменшити витрати на рекламу.

  1.  

Кроки для реалізації проекту

1.Отримання дозволів і ліцензій на здійснення зазначених видів господарської діяльності;

2.Будівництво виробничих примщень;

  1. Закупівля і встановлення технологічної лінії із розливу мінеральної води (газованої і негазованої)  ;

 

Зона № 8 – родовища термальних вод

1. Родовище термальної мінералізованої води «Байлово» з добовим дебетом 20,0 куб.м. Знаходиться на території Данилівської сільської ради. На даний час не розробляється.

2. Родовище термальної мінералізованої води «Велятинське» з добовим дебетом 30,0 куб.м. Знаходиться на території Велятинської сільської ради. Розробляється ліцензіатом ТзОВ «Сільгосппромрекреація «Теплі води».

Зона № 9 – туристично рекреаційні території

  1. Знаходяться на території Вишківської селищної (села Ракош і Шаян) та Велятинської, Липовецької, Вільшанської, Забрідської та Нижньо - Бистрянської сільських рад. Вирізняються діючими 24-а санаторно-лікувальними та туристичними закладами, а також  унікальними природно-заповідними територіями пралісів, полонин, мінеральних джерел, Вільшанського  водосховища та Теребле Ріцької ГЕС.  Привабливі з точки зору можливостей будівництва туристично-розважальних та санаторно- оздоровчих закладів. Додаткова інформація на сайті : http://khust-turizm.com.ua/.

Проект: “Облаштування зони відпочинку на березі водосховища Теребле-Ріцької ГЕС" в с. Вільшани Хустського району”

 

1.

Вступ / попередні зауваження

Хустщина – одна із складових туристично – рекреаційної галузі Закарпатської області. Аналізуючи її туристично – рекреаційний потенціал, необхідно акцентувати увагу на наявність на території району інвестиційно – привабливих факторів, зокрема: оздоровчих, природних, географічних та історичних.

1.1.

Мета презентації

Пошук інвестора. Розробники даного інвестиційного проекту поставили перед собою мету - презентувати економічні можливості при облаштуванні зони відпочинку на березі так званого "Закарпатського моря" – Вільшанського водосховища Теребле-Ріцької ГЕС. Участь у проекті є відмінною можливістю для зацікавленого інвестора посилити свої ринкові позиції та зайняти перспективну та унікальну нішу надання якісних курортних та розважальних послуг в туристичному та бізнес-сегментах.

1.2.

Роль обласної /районної  державної адміністрації

Районна державна адміністрація надзвичайно зацікавлена у втіленні даного проекту. У межах своєї компетенції забезпечує підтримку  та необхідні умови для реалізації зазначеного проекту на всіх стадіях впровадження, надає довідково-консультативні послуги, у разі необхідності буде вносити відповідним органам виконавчої влади та органам місцевого самоврядування пропозиції для вирішення проблемних питань під час реалізації та впровадження інвестиційного проекту.

1.3.

Контактні особи:

- від органів виконавчої влади

  • поштова адреса

  • тел./факс

  • e-mail

- від ініціаторів проекту

  • поштова адреса

  • тел./факс

  • e-mail

 

Сектор туризму Хустської райдержадміністрації – Янюк В.В

 

м.Хуст, вул.Карпатської Січі, 21

тел..: (03142)-5-21-75

khustrda@carpathia.gov.ua

ДП “Хустське лісове дослідне господарство”

90400, Закарпатська обл., м. Хуст, вул Сливова, 34.
тел.: (03142) 4-23-05

1.4

Майнові права на землю на якій передбачено створення проекту (перелік суб’єктів: сільські та селищні ради, міськвиконкоми, підприємства організації, фізичні особи)

Земельна ділянка площею 0,3 га.

Розташована на території Вільшанської сільської ради, можлива оренда

Навколо ліси НПП "Синевир"

2.

Короткий портрет: економіка/політика

Планова кількість працюючих 10 чоловік.

Туристичні послуги

2.1.

Україна (Презентація-Інвестиційна Україна?)

Проект розроблено для презентації в Україні та на теренах країн СНД, країнах ЄС та інших зарубіжних країнах.

3.

Опис проекту

 

3.1.

Історія проекту (хто, що, як, чому, коли)

Хустська районна державна адміністрація разом з ДП “Хустське лісове дослідне господарство” подають дану інвестиційну пропозицію з метою залучення інвестицій в  розвиток туристично – рекреаційного потенціалу району, створення комфортабельних умов розміщення та високого рівня обслуговування туристів, розвиток відпочинку на воді

3.2.

Ціль проекту(що потрібно зробити, фінансові потреби, чого необхідно досягнути)

Облаштування зони відпочинку на березі так званого "Закарпатського моря" – Вільшанського водосховища Теребле-Ріцької ГЕС з можливістю організації активного та екстремального відпочинку на воді

3.3.

Опис (де, розміри, власність, оренда, існуючі умови, ідеї щодо запланованих дій і т.д.)

Земельну ділянку можна отримати в оренду 

 

3.4.

Економічні аспекти (чому проект привабливий)

На думку розробників привабливість проекту полягає в:

- Вільшанському водосховищі об'ємом 23,7 млн м³, площа водного дзеркала — 1,6 км²;

- навколо ліси НПП "Синевир";

- місці розташування, адже земельна ділянка розташована в природній гірській місцевості, гори навколо вкриті лісом, є можливість встановлення гірськолижноого витягу, сприятливі екологічні умови та наявність гірського потічка у поєднанні з мальовничими краєвидами створюють сприятливі умови для розвитку туристично – рекреаційної діяльності;

 - близькості до кордонів адже Закарпатська область межує з 4-ма країнами (Словаччина, Угорщина, Польща, Румунія) і тому воно легко доступне для іноземних туристів.;

- транспортна доступність;

- надлишок трудових ресурсів

3.4.1.

Ринок, конкуренція

Карпатські гори за своєю привабливістю, краєвидами та екологічною чистотою не поступаються горам Польщі, Чехії в той час як затрати на відпочинок та безпосередню організацію відпочинку є набагато меншими. В тій частині Хустського району відсутні бази відпочинку та озера. Отже попит не задоволений, а відповідної пропозиції на ринку поки що немає.

Враховуючи те, що існують :

- велика кількість туристів та людей, що бажають відпочити від міського гамору  під час відпустки та на вихідні, особливо використовуючи можливості активного та екстремального відпочинку на воді;

- навколо ліси НПП "Синевир";

- дешеві та екологічно чисті продукти харчування в регіоні;

- цікаві нові та традиційні маршрути, пам’ятки архітектури, місцевий побут;

- гірські потічки;

- полювання, риболовля, збір грибів та ягід, піший, кінний та водний туризм;

- зручність розташування майбутнього комплексу поблизу дорожньої та туристичної інфраструктури

3.4.2.

Місцеві фактори, переваги

Екологічно чисте довкілля.

Придатна земельна ділянка за площею та рельєфом

3.4.3.

УТП(Унікальні торгові пропозиції проекту-чому саме цей, тут і так)

Унікальністю даного проекту являється:

- можливість організації активного та екстремального відпочинку на воді:

     - віндсерфінг;

     - водні лижі;

     - катання на скутерах, моторних човнах;

     -  аквазорб (куля для прогулянок на воді);

      - інші водні атракції

 - відсутність конкуренції, недостатньо заповнений сегмент туристично – рекреаційних послуг;

- навколо ліси НПП "Синевир";

- кліматичні та надзвичайно сприятливі екологічні умови з мальовничими краєвидами створюють сприятливі умови для розвитку зеленого, пішого та кінного туризму.

- привітність місцевої громади,

- цікаві звичаї, обряди.

- умови для мисливства, збирання грибів та інших активних форм відпочинку.

3.4.4.

Фінансові імплікації (вказати необхідну суму інвестицій у проект:

кошти, обладнання, сировина…)

Орієнтовна вартість – 5 млн. грн.

Термін реалізації проекту 1 рік.

Термін окупності проекту 5 років

 

4.

 

Реалізація проекту

 

4.1.

Кроки для реалізації проекту

1. Пошук інвестора;

2. Визначення форми співробітництва, та обсягів інвестицій;

3. Оформлення необхідної документації;

4. Проведення будівельних робіт;

5. Здача в експлуатацію;

6. Початок діяльності

 

Зона № 10 – вільних земельних ділянок

1. Сільськогосподарські угіддя розташовані на рівнинних землях в долині річки Тиси, на території Стеблівської, Сокирницької і Боронявської сільських та Вишівської селищної рад.  Власники земельних ділянок – юридичні та фізичні особи. Культивується вирощування зернових та зернобобових культур, картоплі, овочів, різнотрав’я  з гарантовано екологічно-чистими показниками. Можлива форма використання – оренда, оренда з викупом, створення спільних фермерських та екоагровиробництв на основі органіки. 

   Стеблівська сільська рада : -      розмір земельної частки (пай) складає – 1,26 га;

  • земельні масиви - від 30 га до 100 га;

  • можливість оренди – більше 500 га.

Сокирницька сільська рада : -   розмір земельної частки (пай) складає – 0,64 га;

  • земельні масиви – від 10 га до 30 га;

  • можливість оренди – 180 га.

Боронявська сільська рада : -    розмір земельної частки (пай) складає – 1,0 га;

  • земельні масиви – від 10 га до 30 га;

  • можливість оренди – 250 га.

Вишківська селищна рада :  -    розмір земельної частки (пай) складає1,0 га; 

  • земельні масиви – від 15 га до 40 га;

  • можливість оренди – близько 400 га.

 Землі Рокосівської сільської ради

Урочище «Дачі» - загальна площа 0,80 га

-Відстань до населеного пункту -500 м

-Відстань до центру населеного пункту 2,500 км

-Відстань ділянки від автомобільної дороги –  0,5 км

-від опори електропередач - впритул

-від газифікації – 2 км

-від водопроводу -  2 км

-Переважна троянда вітрів: південно- західний, північно – західний.

-Цільове призначення –  рекреаційно-відпочинкова ділянка

-Орієнтовна вартість підключення до Ел. Мережі - 92300 грн

-Орієнтовна вартість буріння свердловини для питної води – 75000 грн

Фото без описуФото без опису

Урочище «Банищі» -  загальна площа 79 га

-Відстань до населеного пункту - 1,00 км

-Відстань до центру населеного пункту 3,500 км

-Відстань ділянки від автомобільної дороги –  1 км

-від опори електропередач – 1 км

-від газифікації – 2 км

-від водопроводу – 2 км

-Переважна троянда вітрів: південно- західний, північно - західний

-Цільове призначення – рекреаційно-відпочинкова ділянка, садівництво, виноградарство

-Описати орієнтовну вартість підключення до Ел. Мережі – 184597 грн

-Описати орієнтовну вартість буріння свердловини для питної води – 90000 грн

Фото без описуФото без опису

Урочище «Промзона» - загальна площа 2,5  га

-Відстань до населеного пункту - 600 м

-Відстань до центру населеного пункту 2,00 км

-Відстань ділянки від автомобільної дороги –  1 км

-від опори електропередач – 1 км

-від газифікації – 2 км

-від водопроводу – 2 км

-Переважна троянда вітрів: південно- західний, північно - західний

-Цільове призначення – комерційне використання, переробна промисловість, виробництво, сфера послуг

-Орієнтовна вартість підключення до Ел. Мережі - 184597 грн

-Орієнтовна вартість буріння свердловини для питної води – 75000 грн

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь