Хустська районна військова адміністрація
Закарпатська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Структурні підрозділи Хустської райдержадміністрації

Керівний склад Хустської РВА

 1. Сабадош Віктор Михайлович – голова Хустської РВА

 2. Мейсарош Василь Васильович – перший заступник голови Хустської РВА

 3. Бобик Степан Степанович – заступник голови Хустської РВА

 4. Петровська Віталіна Василівна – керівник апарату Хустської РВА

Відділ документообігу та роботи зі зверненнями громадян апарату

 1. Бонь Тетяна Анатоліївна – начальник відділу

 2. Буковецька Тетяна Василівна – головний спеціаліст (декретна відпустка)

 3. Трофимова Мар’яна Іванівна – головний спеціаліст

 4. Піхор Неля Валеріївна – головний спеціаліст

Відділ фінансово-господарського забезпечення апарату

 1. Гембей Наталія Юріївна – начальник відділу

 2. Орос Тетяна Анатоліївна – головний спеціаліст

 3. Скіталінська Еріка Арпадівна – головний спеціаліст

 4. Петрецька Ганна Йосипівна – головний спеціаліст (декретна відпустка)

 5. Петечел Василь Юрійович –  водій

 6. Смерека Микола Юлійович – відповідальний черговий

 7. Микулець Володимир Васильович – відповідальний черговий

 8. Максимець Михайло Михайлович – відповідальний черговий

 9 Хвуст Марія Юріївна – технічний працівник

10. Буртин Олена Юріївна - технічний працівник

Відділ управління персоналом апарату

 1. Любка Оксана Іванівна –  начальник відділу

 2. Шовкович Ірина Ярославівна – головний спеціаліст

 3. Гомечко Марина Юріївна – головний спеціаліст

Сектор контролю апарату

 1. Білогорка Еріка Іванівна – завідувач сектору  (Іршава)

 2. Ярема Світлана Михайлівна – головний спеціаліст

Юридичний відділ апарату

 1. Орос Володимир Васильович –  начальник відділу

2. Негрішна Віта Миколаївна - головний спеціаліст

 Відділ організаційної роботи апарату

1. Поп Алла Павлівна – головний спеціаіліст

Відділ ведення Державного реєстру виборців апарату

1. Бондар Тетяна Володимирівна – в.о. начальника відділу

2. Малахова Тетяна Олексіївна - головний спеціаліст

3. Курта Катерина Василівна - головний спеціаліст

4. Древай Тетяна Євгенівна - головний спеціаліст

Відділ режимно-секретної роботи апарату

1. Летка Оксана Василівна – начальник відділу

Відділ мобілізаційної роботи апарату

 1. Густей Марина Іванівна –  начальник відділу

 

Відділ цивільного захисту

 1. Подолей Людмила Юріївна – в.о. начальника відділу 

 2. Буковецька Ольга Іванівна – провідний спеціаліст (Іршава)

 3. Грига Олександр Миколайович – головний спеціаліст (Міжгір’я)

 4. Штефуца Вікторія Миколаївна  – головний спеціаліст

                                     Сектор оборонної роботи

 1. Юрик Ростислав Васильович – провідний спеціаліст (Міжгір’я)

                                Сектор запобігання корупції апарату

 1. Росоха Інна Вікторівна - в.о. начальника сектору

Відділ забезпечення взаємодії з органами місцевого самоврядування

 1. Шутко Наталія Миколаївна – начальник відділу

 2. Роман Марія Михайлівна – головний спеціаліст (Іршава)

Відділ цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації

 1. Комендант Сергій Миколайович – начальник відділу

 Сектор інформаційної діяльності  та комунікацій з громадськістю

 1. Примич Олеся Дмитрівна – завідувач сектору (Іршава)

Відділ економіки, агропромислового розвитку, житлово-комунального господарства, екології та охорони здоровя         

  1. Чопей Василь Пантелеймонович – начальник відділу

  2.Мачула Антоніна Іванівна – головний спеціаліст

  3. Шкарампота Іван Дмитрович – головний спеціаліст

4. Довжанин Евгеній Андрійович – провідний інспектор

 5. Стільник Тетяна Михайлівна – головний спеціаліст

 

Відділ містобудування, архітектури та інфраструктури

 1. Штефуца Василь Іванович – начальник відділу

 

Відділ внутрішнього аудиту

 1. Кнауер Валентина Василівна – начальник відділу

 

СТРУКТУРНІ ПІДРОЗДІЛИ З СТАТУСОМ ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ ПУБЛІЧНОГО ПРАВА

Відділ освіти, культури, молоді та спорту 

 1. Келемен Андріана Василівна – начальник відділу

 2. Антал Люба Дмитрівна – провідний інспектор

3. Мазур Наталія Андронівна - головний спеціаліст

Відділ фінансів

 1. Кампій Анжеліка Платонівна – начальник відділу

2. Марчишинець Тетяна Миколаївна – провідний спеціаліст

 3. Біндас Наталія Петрівна – головний спеціаліст

 

                                                       Архівний відділ

 1. Примак Ангеліна Михайлівна – начальник відділу

 2. Тернинко Михайло Іванович – головний спеціаліст (Іршава)

 3. Тудовші Наталія Степанівна – головний спеціаліст

 4. Олексієнко Оксана Анатоліївна – головний спеціаліст (Міжгір’я)

 5. Губаль Світлана Михайлівна – головний спеціаліст

Служба у справах дітей

 1. Вайнраух Любов Йосипівна – начальник служби

 2. Дуда Тетяна Миколаївна – заступник начальника – начальник відділу опіку і піклування та сімейних форм виховання ССД

 3.  – головний спеціаліст- бухгалтер ССД

 4. Томаш Андрій Васильович – начальник відділу з питань соціального захисту дітей і запобігання дитячій бездоглядності та безпритульності ССД (Міжгір’я)

Управління соціального захисту населення

 1. Білецька Тетяна Михайлівна – в. о. начальника управління

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь