Хустська районна військова адміністрація
Закарпатська область
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Структурні підрозділи Хустської райдержадміністрації

 

 

Відділ документообігу та роботи зі зверненнями громадян апарату

  1. Бонь Тетяна Анатоліївна – начальник відділу
  1. Буковецька Тетяна Василівна – головний спеціаліст
  1. Трофимова Мар’яна Іванівна – головний спеціаліст

Відділ фінансово-господарського забезпечення апарату

  1. Гембей Наталія Юріївна – начальник відділу
  1. Олмаші Марія Михайлівна – заступник начальника
  1. Перец Руслана Юріївна – головний спеціаліст
  1. Петрецька Ганна Йосипівна – головний спеціаліст
  1. Роман Марія Михайлівна – головний спеціаліст (Іршава)
  1. Микита Наталія Михайлівна – оператор комп’ютерного набору І категорії

Відділ управління персоналом апарату

  1. Любка Оксана Іванівна- начальник відділу
  1. Шовкович Ірина Ярославівна – головний спеціаліст

Сектор контролю апарату

  1. Білогорка Еріка Іванівна – завідувач сектору  (Іршава)
  1. Ярема Світлана Михайлівна– головний спеціаліст

Юридичний відділ апарату

  1. Орос Володимир Васильович –  в.о. начальника відділу
  1. Густей Марина Іванівна –  головний спеціаліст
  1. Тесличко Павло Іванович – головний спеціаліст

Відділ ведення Державного реєстру виборців апарату

  1. Летка Оксана Василівна – начальник відділу
  1. Бондар Тетяна Володимирівна – головний спеціаліст
  1. Подолей Людмила Юріївна – головний спеціаліст

Сектор режимно-секретної роботи апарату

  1. Немеш Василь Степанович – завідувач сектору
  1. Дзяпко Марина Іванівна – головний спеціаліст

Відділ мобілізаційної роботи апарату

1.  Перец Василь Юрійович – головний спеціаліст (в.о. начальника)

Сектор запобігання корупції апарату

  1. Фунданич Віктор Миронович – завідувач сектору (Міжгір’я)
  1. Гомечко Марина Юріївна – головний спеціаліст

Відділ організаційної роботи апарату

  1. Немеш Галина Олексіївна – начальник відділу
  1. Керечанин Володимир Васильович – головний спеціаліст (Іршава)

  Управління соціального захисту населення

  1. Мойсей Михайло Іванович – начальник управління
  1. Кноблох Надія Степанівна – перший заступник начальника  управління
  1. Вагерич Володимир Михайлович – заступник начальника управління (Іршава)
  1. Маркович Наталія Юріївна – заступник начальника управління (Міжгір’я)

Відділ фінансів

  1. Кампій Анжеліка Платонівна – начальник відділу
  1. Марчишинець Тетяна Миколаївна – провідний спеціаліст
  1. Біндас Наталія Петрівна – головний спеціаліст

Відділ внутрішнього аудиту

           1. Кнауер Валентина Василівна – начальник відділу

Відділ містобудування, архітектури та інфраструктури

           1.  Штефуца Василь Іванович – начальник відділу

Відділ цивільного захисту

          1. Митрович Вадим Іванович – головний спеціаліст (в.о. начальника)

2.Грига Олександр Миколайович – головний спеціаліст

  1. Буковецька Ольга Іванівна-провідний спеціаліс

 

Архівний відділ

  1.  Баняс Іванна Василівна – в.о. начальника відділу
  1.  Примак Ангеліна Михайлівна – головний спеціаліст
  1.  Тернинко Михайло Іванович – головний спеціаліст (Іршава)
  1.  Тудовші Наталія Степанівна - головний спеціаліст
  1.  Олексієнко Оксана Анатоліївна – головний спеціаліст (Міжгір’я)
  1.  Губаль Світлана Михайлівна – головний спеціаліст

Сектор оборонної роботи

  1. Юрик Ростислав Васильович – провідний спеціаліст (Міжгір’я)

                                        Відділ освіти

  1. Келемен Андріана Василівна – в.о. начальника відділу
  1. Антал Любов Дмитрівна – головний спеціаліст

Відділ культури, молоді та спорту

  1. Поп Алла Павлівна – в.о. начальника відділу
  1. Росоха Інна Вікторівна – головний спеціаліст відділу

    Відділ забезпечення взаємодії з органами місцевого самоврядування

  1. Шутко Наталія Миколаївна – начальник відділу

 

Відділ цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації

  1. Комендант Сергій Миколайович – головний спеціаліст (в.о. начальника)
  1. Примич Олеся Дмитрівна – головний спеціаліст (Іршава)

Служба у справах дітей

  1. Вайнраух Любов Йосипівна – начальник служби
  1. Дуда Тетяна Миколаївна – заступник начальника – начальник відділу опіку і піклування та сімейних форм виховання ССД
  1. Снітар Наталія Василівна – головний спеціаліст- бухгалтер ССД
  1. Урста Ірина Петрівна– головний спеціаліст відділу опіки і піклування та сімейних форм виховання ССД (Іршава)
  1. Томаш Андрій Васильович– начальник відділу з питань соціального захисту дітей і запобігання дитячій бездоглядності та безпритульності ССД (Міжгір’я)

 Сектор інформаційної діяльності  та комунікацій з громадськістю

           1. Пасемко Неля Василівна – головний спеціаліст (Іршава)

                                                             (в.о. завідувача сектору)

Відділ економіки, агропромислового розвитку, житлово-комунального господарства, екології та охорони здоровя         

  1. Чопей Василь Пантелеймонович – начальник відділу

 3. Шкарампота Іван Дмитрович – головний спеціаліст

 4. Чикальський Віталій Володимирович – головний спеціаліст                          (Міжгір’я)

5.  Мачула Антоніна Іванівна – головний спеціаліст

6. Довжанин Евгеній Андрійович – провідний інспектор

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь