25 Липня, 2024 р., 14:42
єОселя: Майже 11,6 тисячі родин отримали кредити на суму понад 18,4 млрд грн від старту програми
25 Липня, 2024 р., 13:00
Перший заступник голови Закарпатської ОВА Мирослав Білецький спільно з очільником обласної ради Романом Сараєм, керівником Мукачівського району Сергієм Гайдаєм та народним депутатом України Михайлом Лабою відвідали заклад, оглянули оновлену реанімацію.
25 Липня, 2024 р., 12:20
Рахуємо на пальцях саморуйнівне та деструктивні дії, які варто припинити, коли ти в стресі.
25 Липня, 2024 р., 11:27
Українці можуть замовляти ліки з безкоштовною доставкою до відділень Укрпошти.
24 Липня, 2024 р., 15:28
Сьогодні в приватних домогосподарствах введені в експлуатацію та виробляють електроенергію із сонячного випромінювання понад 5 тисяч установок, і ця цифра зростає щодня.
24 Липня, 2024 р., 10:05
Цьогоріч навчальний рік стартує 2 вересня. Фініш — 30 червня 2025.
23 Липня, 2024 р., 16:41
За тим, щоб відпочинок для них був безпечний, стежать і фахівці Головного управління Держпродспоживслужби в Закарпатській області.
23 Липня, 2024 р., 16:03
За словами першого заступника голови ОВА Мирослав Білецький, вже півтора року пацієнтам, які постраждали внаслідок війни, безоплатно оперують складні переломи сучасним методом металоостеосинтезу за допомогою спеціальних імплантів: пластин, гвинтів, стрижнів та систем, що фіксують кісткові уламки і відновлюють єдність кісток.
23 Липня, 2024 р., 13:20
 До обговорення запрошують долучитися суб’єктів господарювання та всіх зацікавлених. Це можна зробити, заповнивши форму на порталі «Допомога Закарпаття»: http://surl.li/flylps.