Хустська Районна Державна Адміністрація
Хустський район, Закарпатська область

Новини

Ігор Бондаренко відкрив у Хусті реконструйований стадіон «Карпати»

Дата створення: 08:41 21.10.2019, Переглядів: 13

У неділю, 20 жовтня, голова обласної державної адміністрації Ігор Бондаренко взяв участь у відкритті реконструйованого стадіону «Карпати» та вболівав за команду ФК «Хуст», яка провела товариський поєдинок з ветеранами ФК «Динамо» Київ.

Відзначили учасників навчальних зборів територіальної оборони

Дата створення: 18:28 18.10.2019, Переглядів: 13

Сьогодні в приміщенні Закарпатського обласного театру драми та комедіі відбулось відзначення учасників навчальних зборів територіальної оборони, які проходили  з 19 по 28 вересня. Нагороджували учасників підполковковник Рисюк Андрій - т.в.о. начальника відділу цивільного військового співробітництва оперативного командування ''Захід'' та в.о. голови Хустської районної державної адміністраціі Михайло Попович.  Користуючись приємною нагодою, Михайло Попович звернувся до присутніх з теплими вітальними словами та побажаннями.

Засідання комісії з питань призначення населенню субсидій

Дата створення: 17:06 18.10.2019, Переглядів: 21

18 жовтня у малому залі райдержадміністрації за участі в.о. голови Хустської РДА Михайла Поповича відбулось засідання комісії з питань призначення населенню субсидій, пільг для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива та призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям.

17 жовтня відбулась шістнадцята сесія Хустської районної ради VII скликання

Дата створення: 17:05 17.10.2019, Переглядів: 20

Сьогодні у великому залі Хустської районної ради відбулося засідання шістнадцятої сесії Хустської районної ради VII скликання під головуванням голови ради Юрія Іванчо та за участі в.о. голови Хустської районної державної адміністрації Михайла Поповича та заступника голови Хустської районної ради Віктора Сабадоша, керівників відділів та управлінь райдержадміністрації, представників правоохоронних органів, сільських та селищного голів, громадських активістів та представників ЗМІ. Порядок денний шістнадцятого засідання сесії VII скликання включав не один десяток питань: про стан енергозабезпечення та газифікаціі району, що викликало в присутніх чимало питань; про готовність до осінньо-зимового періоду 2019-2020 рр., бюджетні питання, затвердження та внесення змін до декількох районних програм, питання, що стосуються майна, земель, розгляд заяв та інше. Також, на засіданні депутатами було затверджено звіт про роботу начальника управління соціального захисту населення Хустської РДА та звіт начальника відділу містобудівного та архітектури Хустської РДА. Наступним кроком депутатів було прийняття відповідних рішень по кожному з питань внесених до порядку денного. На засіданні також затверджено ряд програм та внесено зміни до вже діючих програм. Таким чином сесія пройшла успішно й депутатами району було розглянуто більше тридцяти питань.

Відбулися засідання комісій до шістнадцятої сесії VII скликання Хустської районної ради

Дата створення: 18:11 16.10.2019, Переглядів: 21

В рамках підготовки до шістнадцятої сесії VII скликання Хустської районної ради, 16 жовтня відбулися засідання постійних комісій.

В Хустській РДА відбулась робоча нарада щодо газифікації

Дата створення: 16:20 16.10.2019, Переглядів: 22

15 жовтня в Хустській РДА відбулась робоча нарада стосовно газифікації села Горінчово, Монастирець, Березово  та  в перспективі села Н. Бистрий.

В школах Хустщини працює мобільний центр профорієнтації

Дата створення: 15:08 16.10.2019, Переглядів: 25

З метою допомоги у професійному самовизначенні, для розширення уявлення про світ професій та ринок праці Хустською міськрайонною філією Закарпатського ОЦЗ 10 та 15 жовтня 2019  були проведені виїзні профорієнтаційні заходи для молоді  з використанням Мобільного центру професійної орієнтації .для учнів Данилівського навчально-виховного комплексу "Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ст." і Сокирницької загальноосвітньої школи.

16-17 жовтня 2019 року буде проведено комплексну перевірку системи централізованого оповіщення

Дата створення: 09:20 16.10.2019, Переглядів: 9

Як інформує сектор цивільного захисту населення  Хустськогї райдержадміністрації, 16-17 жовтня 2019 року буде проведено комплексну перевірку діючої системи централізованого оповіщення цивільного захисту Закарпатської області із залученням всіх засобів доведення інформації (електричні сирени, гучномовці, проводове мовлення). Мешканців просять зберігати спокій та памятати, що всі сигнали, котрі будуть передаватися в цей період в ефірі дротового радіомовлення та через гучномовці, розміщені в місцях масового перебування людей, а також сигнали електросирен, розміщених на територіях підприємств та організацій, Є НАВЧАЛЬНИМИ!

Конференція "Добродійний солідаризм - соціально-економічна парадигма XXI сторіччя"

Дата створення: 16:10 15.10.2019, Переглядів: 14

Конференція "Добродійний солідаризм - соціально-економічна парадигма XXI сторіччя" Рада голів державних адміністрацій інформує, що 20-22 вересня 2019 року в Іспанії, м. Торрев"єха, відбулася конференція "Добродійний солідаризм - соціально-економічна парадигма XXI сторіччя"

"Про раннє втручання"

Дата створення: 12:47 15.10.2019, Переглядів: 8

З метою актуалізації в Україні проблеми розвитку у дітей раннього віку та популяризації послуги раннього втручання для дітей від 0 до 4 років, рекомендуємо до перегляду відеоролик "Про раннє втручання" за посиланням: