26 Квітня, 2022 р., 16:42
  Відповідно до статтей 4,8, 15 Закону України «Про правовий режим воєнного стану», Закону України «Про рибне господарство, промислове рибальство та охорону водних біоресурсів», статей 14, 16, 38 і 39 Закону України «Про тваринний світ», Указів Президента України від 24 лютого «Про введення воєнного стану в Україні» № 68/2022 «Про утворення військових адміністрацій», від 14 березня 2022 та  розпорядження голови Закарпатської обласної військової адміністрації від 20.04.2022 року №138”Про проведення заходів з охорони водних біоресурсів на період весняно- літнього нересту риби” з метою забезпечення охорони, відтворення та збільшення рибних запасів у водоймах області, проводяться заходи з охорони нересту риби та відтворення інших водних біоресурсів.
21 Липня, 2021 р., 11:21
       За інформацією Посольства України, в Китайській Народній Республіці (КНР) на сьогодні встановлено контакти з китайською компанією «Asia-Europe International Materials Trading Center»  (АЕЕХ), яка є уповноваженою за організацію та створення центру національних павільйонів на території зони вільної торгівлі Урумчі (КНР) .
21 Квітня, 2021 р., 11:34
   Відповідно до указу Президента України від 18.08.2006 року, щороку 28 квітня, у Всесвітній день охорони праці, в Україні відзначається День охорони праці. За рекомендацією Міжнародної організації праці, девіз зазначеного заходу в 2021 році «Передбачати, готуватися та реагувати на кризи – ІНВЕСТУЙМО ЗАРАЗ У СТІЙКІ СИСТЕМИ БЗР».
15 Квітня, 2021 р., 14:45
  До уваги виробників сільськогосподарської продукції району!Закарпатська обласна адміністрація повідомляє, що з 8 по 11 червня 2021 року відбудеться 33-я Міжнародна агропромислова виставка «АГРО-2021». Захід пройде на головній державній виставці арені НК «Експоцентр Україна» за адресою: м. Київ проспект Академіка Глушкова, 1 (ВДНГ).
05 Квітня, 2021 р., 11:30
  Звертаємо увагу суб’єктів господарювання сфери бджільництва щодо внесення змін в нормативно-правові акти з питань бджільництва.