Служба в справах дітей

У рамках відпрацювання населених пунктів району службою у справах дітей Хустської районної державної адміністрації проведено Всеукраїнський рейд „Урок” :

Проведено обстеження умов проживання дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах та дітей-сиріт дітей позбавлених батьківського піклування.

Вжито заходів щодо повернення дітей до ЗОШ, усунення причин і умов в наслідок яких діти не були охоплені навчанням.

_________________________________________________________________________________________________________________________________________________

7 травня 2020 року Служба у справах дітей спільно з працівниками Хустського ВП ГУНП в Закарпатській області проведено рейд відпрацювання з метою перевірки умов, в яких проживають діти, які перебувають на профілактичному обліку Служби, та тих, що повернулись із закладів інституційного догляду на виховання в сім'ю.

Рейд-відпрацювання в с.Яблунівка та с.Ракош

В ході рейду-відпрацювання на території села Яблунівка та села Ракош обстежили один дитячий будинок сімейного типу, де виховуються 8 дітей; дві опікунські сім"ї, де виховуються 8 дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, а також дві сім"ї, в яких діти опинились в складних життєвих обставинах.

Працівниками ССД проведено лекцію в Яблунівській ЗОШ на тему: "Відповідальність неповнолітніх за вчинення правопорушень та булінг

у шкільному середовищі".

Працівниками ССД проведено зустріч з батьками, діти яких навчаються в ГорінчівськіЙ ЗОШ на тему: "Відповідальність батьків за життя і здоров'я дітей" де взяло участь більше 30 батьків та педагогів