Хустська районна державна адміністрація
Закарпатська область

Служба в справах дітей

У рамках відпрацювання населених пунктів району службою у справах дітей Хустської районної державної адміністрації проведено Всеукраїнський рейд „Урок” :

Проведено обстеження умов проживання дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах та дітей-сиріт дітей позбавлених батьківського піклування.

Вжито заходів щодо повернення дітей до ЗОШ, усунення причин і умов в наслідок яких діти не були охоплені навчанням.

_________________________________________________________________________________________________________________________________________________

7 травня 2020 року Служба у справах дітей спільно з працівниками Хустського ВП ГУНП в Закарпатській області проведено рейд відпрацювання з метою перевірки умов, в яких проживають діти, які перебувають на профілактичному обліку Служби, та тих, що повернулись із закладів інституційного догляду на виховання в сім'ю.

Рейд-відпрацювання в с.Яблунівка та с.Ракош

В ході рейду-відпрацювання на території села Яблунівка та села Ракош обстежили один дитячий будинок сімейного типу, де виховуються 8 дітей; дві опікунські сім"ї, де виховуються 8 дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, а також дві сім"ї, в яких діти опинились в складних життєвих обставинах.

Працівниками ССД проведено лекцію в Яблунівській ЗОШ на тему: "Відповідальність неповнолітніх за вчинення правопорушень та булінг

у шкільному середовищі".

Працівниками ССД проведено зустріч з батьками, діти яких навчаються в ГорінчівськіЙ ЗОШ на тему: "Відповідальність батьків за життя і здоров'я дітей" де взяло участь більше 30 батьків та педагогів

23 Вересня, 2021 р., 14:19
   Днями начальник служби у справах дітей Хустської райдержадміністрації Любов Вайнраух здійснила робочі виїзди до Драгівської, Колочавської та Синевірської територіальних громад району, метою яких було надання методичної допомоги у плануванні роз’яснювальної роботи та формування звітності у даних громадах для новостворених Служб.
15 Вересня, 2021 р., 16:35
  Вчора, 14 вересня, фахівці служби у справах дітей Хустської райдержадміністрації провели ряд рейдів у Зарічанській ТГ, тож до роботи долучилася й начальник служби у справах дітей  даної ТГ. Зокрема, здійснили рейд “Урок” та рейд “Побут”.
10 Вересня, 2021 р., 15:17
Днями Білківську громаду відвідали заступник голови Хустської райдержадміністрації Сергій Ярема, начальник служби у справах дітей РДА Любов Вайнраух, її заступниця Тетяна Дуда. Вони спільно з колегами та дільничним офіцером поліції громади Станіславом Глушком попрацювали над проблемними питаннями, провели певну профілактичну роботу.
08 Червня, 2021 р., 11:02
 Захист прав дітей - є одним із основних завдань  роботи служб у справах дітей.    Процес створення ССД у територіальних громадах Хустського району триває, здійснюється робота по передачі особових справ до служб у справах дітей, які вже функціонують.
16 Квітня, 2021 р., 14:48
  На обліку в службі у справах дітей Хустської райдержадміністрації станом на 01.04.2021 р. перебуває 114 дітей-сиріт дітей, позбавлених батьківського піклування з них  46 дітей-сиріт, 68 дітей, позбавлених батьківського піклування.