Розпорядження 2023

Розпорядження від 08.05.2023 № 83 "Про відбір кандидатів для проходження військової служби за контрактом у Збройних Силах України у травні-червні 2023 року"

Розпорядження №77 від 11.04.2023 "Про план заходів, пов'язаних із 37-ми роковинами Чорнобильської катастрофи"

Розпорядження №46 від 23.03.2023 "Про благоустрій населених пунктів, проведення акції "Закарпаттю - чисте довкілля", місячника "Чисті узбіччя" та встановлення єдиного санітарного дня з очищення територій району"

Розпорядження від 03.01.2023 "Про відбір кандидатів для проходження військової служби за контрактом у Збройних Силах України та вступу до вищих військових навчальних закладів у 2023 році"