Роз’яснення від Національного агентства України з питань державної служби

13 Липня, 2023 р., 10:10
До уваги осіб, які хочуть працювати на державній службі та відновлювати країну!  У цьому розділі ви знайдете всю необхідну інформацію та дізнаєтеся як долучитися до резерву працівників державних органів для роботи на деокупованих територіях України та, в подальшому, мати можливість стати державним службовцем.
22 Вересня, 2022 р., 11:24
Керівник державної служби  Щодо здійснення повноважень керівника державної служби у державних колегіальних органах Щодо делегування окремих повноважень керівника державної служби Віднесення посад  Щодо віднесення посад керівників структурних підрозділів місцевих державних адміністрацій до відповідних категорій посад державної служби Обмеження при вступі на державну службу та під час її проходження  Щодо зупинення членства у політичній партії Функції з обслуговування  Щодо затвердження переліку посад працівників державних органів, які виконують функції з обслуговування Щодо визначення/затвердження державними органами переліку посад працівників державних органів, які виконують функції з обслуговування Політична неупередженість   Щодо порядку застосування норм статті 10 Закону України "Про державну службу" в частині надання державному службовцю відпустки на час участі у виборчому процесі
22 Вересня, 2022 р., 11:04
Пенсія державних службовців Щодо включення до стажу роботи періодів, що дають право на призначення пенсії відповідно до пунктів 10 та 12 Розділу XI «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України від 10 грудня 2015 року № 889-VIII «Про державну службу»