18 Грудня, 2021 р., 21:54
Перший робочий тиждень на посаді голови Закарпатської ОДА Віктор Микита завершує у відрядженні в столиці.
18 Грудня, 2021 р., 18:08
У регіоні діє розгалужена вакцинальна мережа, яка забезпечує постійний безперебійний доступ до безпечної імунізації.
18 Грудня, 2021 р., 12:55
На автошляху міжнародного значення М-25 КПП «Соломоново» – Чоп – Велика Добронь – Яноші з під'їздом до КПП «Косино» протягом року тривали ремонті роботи майже щоденно, а іноді навіть і вночі.
18 Грудня, 2021 р., 12:52
Щодня імунізованих закарпатців стає дедалі більше.
18 Грудня, 2021 р., 11:00
Міністерство охорони здоров'я України своїм наказом розширило перелік організацій, представники яких підлягають обов'язковій вакцинації проти COVID-19.
17 Грудня, 2021 р., 19:25
Дифтерія та правець небезпечні для кожного, а діти вразливі ще й перед кашлюком.
17 Грудня, 2021 р., 17:53
Щеплення проти COVID-19 — особиста відповідальність кожного, оскільки хвороба не обирає. Тільки вакцинація допоможе закарпатцям захиститися від небезпечного вірусу.
17 Грудня, 2021 р., 16:36
Реконструкція Обласного клінічного центру нейрохірургії та неврології в Ужгороді тривала понад 12 років.
17 Грудня, 2021 р., 14:38
Міністерство цифрової трансформації запустило нову послугу для батьків. У єМалятко вже доступне оформлення грошової компенсації за «пакунок малюка». Розмір компенсації становить 6 300 грн у разі подання заяви в грудні 2021 року. Кошти можна використати на придбання дитячих товарів офлайн або в інтернет-магазинах, список яких розміщений на сайті Міністерства соціальної політики. Компенсацію можуть оформити тільки ті батьки, які обрали гроші замість пакунка малюка в пологовому будинку або управлінні соцзахисту населення за місцем проживання. Щоб отримати кошти, потрібно заповнити заявку онлайн особисто одному з батьків за посиланням: https://diia.gov.ua/services/yemalyatko. А також відкрити спеціальний рахунок «Пакунок малюка» в будь-якому відділенні ПриватБанку. Кошти будуть зараховані тільки на цей рахунок.
17 Грудня, 2021 р., 14:33
У Закарпатті триває вакцинація проти коронавірусу. Зараз 24,86 % населення регіону отримали хоча б одну дозу вакцини.