Новини

Де платник податків може дізнатись про  банківські реквізити  для  сплати податків, зборів, єдиного внеску, митних та інших платежів

до бюджету?

Платник податків для отримання банківських реквізитів для сплати  податків, зборів, єдиного внеску на загальнообов´язкове державне соціальне страхування, митних та інших платежів до бюджету  необхідно звернутись до контролюючого органу ДФС за місцем реєстрації або місцем здійснення діяльності.

Крім того, інформація про реквізити рахунків, відкритих в органах Державної казначейської служби України в розрізі адміністративно – територіальних одиниць України, оприлюднена на офіційному веб-порталі ДФС в рубриці Головна/Бюджетні рахунки (sfs.gov.ua/byudjetni-rahunki) та рубриці Головна/Законодавство/Єдиний внесок на загальноообов´язкове державне соціальне страхування (sfs.gov.ua/zkonodavstvo/ediniy-vnesok-na-zagalnoobovyazkove-/). Водночас платник податків  в меню «Стан розрахунків з бюджетом» приватної частини електронного кабінету має доступ  до своїх особових рахунків із сплати податків, зборів та інших платежів.  При зверненні до зазначеного меню відображається зведена інформація станом на момент звернення, що містить інформацію по кожному виду платежу, зокрема бюджетний рахунок на поточну дату, МФО банку.

Оголошення

Хустське управління ГУ  ДФС  у  Закарпатській області повторно повідомляє, що у зв’язку із запровадженням централізованої моделі виконання дохідної частини державного  та місцевих бюджетів з 02.07.2018 року змінено реквізити рахунків по зарахуванню платежів до бюджетів.  А тому, просимо платників податків бути уважними при здійсненні платежів. Інформацію про розрахункові рахунки  можна отримати в Хустському управлінні (каб.39) або за номером телефону 4-40-11.

Надходження коштів до Зведеного бюджету забезпечено більше ніж на 100 відсотків

Як повідомили фахівці відділу моніторингу доходів та обліково – звітних систем Хустської ОДПІ, завдяки зусиллям платників податків Хустщини протягом січня - серпня 2018 року прогнозні показники надходжень до Зведеного бюджету  забезпечено на 105,2 відс., і фактично склали  261,7 млн.грн. (при доведеному прогнозному завданні 248,7 млн.грн.).

Збір платежів до Державного бюджету склав 88,3 млн.грн., до місцевих бюджетів надійшло податків і зборів в сумі  17,3    млн. грн., що на 21,3 відсотка, або на 30 млн.грн. більше, ніж за січень – серпень 2017 року.

Найбільш питому вагу , а саме 55 відс. в загальній сумі надходжень складає податок на доходи з фізичних осіб, якого станом на 01.09.2018 року надійшло у сумі 145 млн.грн.; по податку на прибуток  підприємств  надійшло 13,7 млн.грн.; по податку на додану вартість мобілізовано 22,6 млн.грн. Збір платежів по єдиному соціальному внеску за січень - серпень 2018 року склав 160,7  млн.грн. Проти результатів роботи січня – серпня минулого року приріст надходжень до Зведеного бюджету  становить 50,5 млн. грн. або 23,9 відсотка.

Хустська ОДПІ

ГУ ДФС у Закарпатській області