Туристична Хустщина

ТУРИСТИЧНИЙ БРЕНД ХУСТЩИНИ ПРИЙНЯТО!

12 грудня 2017 року, сесія Хустської районної ради одноголосно затвердила туристичний бренд (логотип та гасло) Хустщини. Відтак Хустщина офіційно отримала логотип, авторські права на який перейшли до громади району, і який буде використовуватися як туристична символіка на сувенірній продукції – футболках, кепках, чашках, ручках, пакетах.

Цьому передувала кропітка робота комісії з підготовки та проведення конкурсу на кращий туристичний бренд (логотип та гасло) Хустського району. На заключному засіданні 25.10.2017 року, комісія, після жвавого обговорення 30-ти ескізних пропозицій, одноголосно обрала фіналістів та переможця, які отримали призи, відповідно до затвердженого Положення.

Отже, третє місце розділили: Калинич Мирослав, Дзюбюк Ірина та Мячин Ярослава.
Друге місце зайняли роботи Ілик Ангеліни та Грички Тетяни.
А переможцем конкурсу став Юрій Майор!

Саме їх роботи найбільше відповідали основними вимогам до створення логотипу та гасла, викладеним в Положенні про проведення конкурсу: унікальність та лаконічність; поєднання та відображення природного, рекреаційного та історико-культурного потенціалу туристичної Хустщини.

Висловлюємо окрему подяку голові депутатської комісії Хустської районної ради з питань розвитку туризму, землекористування, сільського господарства та охорони навколишнього середовища Канюка Івану Васильовичу за внесок у розмірі 5 тис. грн. у призовий фонд конкурсу та Генеральному директору відпочинкового комплексу "Теплі води" - за подарункові сертифікати фіналістам на відвідування термальних басейнів комплексу у с. Велятино.

І, насамкінець зазначимо, що туристичний бренд – це одна з граней ідентичності регіону. Важливо розуміти: бренд – це не дизайн, бренд – це сенс, стратегія і послідовні дії. Туристичне позиціювання має давати туристам вагому причину приїхати саме на Хустщину.

Більш детальна інформація стосовно туристичного бренду (Брендбук) ТУТ