02 Травня, 2022 р., 19:08
Голова Закарпатської ОВА Віктор Микита наголосив, що в області з перших днів війни розробляли протокол дій, котрий можна застосувати у разі зменшення чи відсутності постачання палива з центральних регіонів України.
02 Травня, 2022 р., 11:23
Діти соціально незахищених категорій із 10 громад Закарпаття отримали планшети за проєктом «Посилення стійкості громад в регіонах України – фаза ІІ».
02 Травня, 2022 р., 10:20
З початку повномасштабного вторгнення росії, понад 4 мільйони українців стали вимушеними переселенцями та покинули територію України. Для кожного з них важливо своєчасно отримувати необхідну медичну допомогу.
02 Травня, 2022 р., 09:47
На Закарпатті триває робота з дітьми, котрі опинилися у складних життєвих обставинах.
01 Травня, 2022 р., 20:40
Віцепрем’єр-міністр – Міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук у своєму відеозверненні повідомила про евакуацію з "Азовсталі".
01 Травня, 2022 р., 20:22
66 днів наші лікарі невпинно рятують життя та здоров'я тисяч українців, які постраждали від війни. Своєю чергою, світова спільнота підтримує нашу медичну систему гуманітарною допомогою. За час повномасштабних воєнних дій до України надійшло 4 485 тонн гуманітарних вантажів на загальну суму 5 963 млн гривень.
01 Травня, 2022 р., 18:48
У День прикордонника Президент Володимир Зеленський зустрівся із захисниками державного кордону України та вручив їм нагороди.
30 Квітня, 2022 р., 09:58
30 квітня в Україні відзначають професійне свято — День прикордонника України.
29 Квітня, 2022 р., 13:14
Попри воєнний стан у регіоні планують ремонтувати автошляхи місцевого значення. Перший заступник голови ОВА Мирослав Білецький сьогодні провів робочу нараду із керівництвом Служби місцевих автомобільних доріг у Закарпатській області, де окреслили плани роботи на найближчі кілька тижнів.
29 Квітня, 2022 р., 09:38
На онлайн-засіданні Президії Конгресу місцевих та регіональних влад при Главі держави йшлося про стимулювання економіки та упорядкування роботи соціально важливих інституцій.