Постраждалі від сексуального насильства під час війни можуть отримати безоплатну правову допомогу від держави

Дата: 06.06.2023 15:37

Фото без описуСистема безоплатної правової допомоги запускає інформаційну кампанію про допомогу постраждалим від насильства. Кампанія складатиметься з двох частин: підтримка у випадках сексуального насильства, пов’язаного зі збройною агресією росії проти України та допомога постраждалим від домашнього насильства.

Мета кампанії — проінформувати про можливість отримати безоплатну правову допомогу та мотивувати постраждалих діяти, щоб захистити себе. Адже нині більшість подібних злочинів залишаються невідомими, а тому кривдники — непокараними. Розголос важливий — це спонукає інших звертатися по допомогу.

Звернувшись до системи безоплатної правової допомоги, можна отримати консультацію юриста, допомогу зі зверненням до поліції, представництво інтересів у суді.