Закарпаття отримало 34 пасажирські автобуси від угорських партнерів

Дата: 08.06.2023 09:49

Фото без описуСьогодні Закарпаття отримало від угорських партнерів – компанії Volánbusz Zrt. – 34 пасажирські автобуси.

Це чергова партія транспорту, який передали громади сусідньої держави і компанії в межах співпраці Палати регіонів Конгрес місцевих та регіональних влад з регіонами країн ЄС за підтримки заступника Міністра зовнішньої економіки та закордонних справ Угорщини, Парламентського державного секретаря Левенте Модьора.

Більшу частину транспорту Закарпаття одразу спрямовує в деокуповані області країни й на Херсонщину, що зараз потерпає від наслідків російського теракту на Каховській ГЕС.

Дякуємо представникам компанії Volánbusz Zrt. і заступнику Міністра зовнішньої економіки та закордонних справ Угорщини за цю підтримку. Продовжуємо розвивати наші партнерські зв’язки на міжрегіональному рівні, які допомагають українцям долати наслідки збройної агресії країни-терориста.Фото без описуФото без описуФото без опису