06 Травня, 2022 р., 09:44
Про психологічну та соціальну підтримку переселенців йшлося на круглому столі за участі заступника голови Закарпатської ОВА Петра Добромільського.
05 Травня, 2022 р., 21:46
Сьогодні заступник очільника Закарпаття Василь Іванчо провів зустріч із головою секретаріату ПАРЄ з питань міграції, біженців та внутрішньо переміщених осіб Тетяною Термачіч, членами Асамблеї П’єром Аланом Фрідезом, Дженіфер де Тамерман та народною депутаткою України Ларисою Білозір.
05 Травня, 2022 р., 14:25
Рибне господарство поповнило водосховище Роман Потік на Мукачівщині кількома тисячами нових поколінь риб. Про це повідомив перший заступник голови ОВА Мирослав Білецький.
05 Травня, 2022 р., 14:21
Завдяки цій ініціативі люди з усього світу можуть долучитися до допомоги Україні
05 Травня, 2022 р., 09:09
Вакцинація від COVID-19 допомагає зберегти людські життя, а медикам – час та сили, які вони приділяють порятунку пацієнтів. Це завдання актуальне як у мирний час, так і зараз, під час війни.
04 Травня, 2022 р., 22:35
Керівництво області продовжує працювати на місці ракетного удару по електропідстанції на Воловеччині. Голова Закарпатської ОВА Віктор Микита зауважив, що зараз займаються питанням щодо відновлення домогосподарств, які постраждали внаслідок влучання ракети. У громаді невідкладно створили 2 комісії, котрі проводять обстеження пошкоджених житлових будинків, актування збитків і надають допомогу в ремонті інфраструктури. «Все відновимо та відремонтуємо. Воловець уже функціонує у звичайному режимі. Дякую громаді за згуртованість та оперативність», — наголосив Віктор Микита.
04 Травня, 2022 р., 15:53
Посів ярих культур у Закарпатській області триває у всіх категоріях господарств.
04 Травня, 2022 р., 15:14
Сьогодні - Міжнародний день пожежника.
04 Травня, 2022 р., 09:41
Хід підготовчих робіт та будівництва в області нового терміналу для перевантаження нафтопродуктів із Європейського Союзу — головна тема наради заступника голови Закарпатської ОВА Василя Іванча з бізнесом.
04 Травня, 2022 р., 09:40
На Закарпатті проводять системний моніторинг щодо дотримання прав переселенців у місцях їхнього тимчасового розміщення.