28 Квітня, 2022 р., 16:05
Через державні кордони на території області проходить левова частка гуманітарної допомоги для України. Важливо доставити її у регіони для потреб цивільних та військових.
28 Квітня, 2022 р., 14:28
Закарпаття приєднується до Всесвітнього тижня імунізації. Проведення планових щеплень вкрай важливе для епідемічного благополуччя регіону, котрий до того ж прийняв майже 400 тисяч переселенців, з яких понад 40 тисяч – це діти.
28 Квітня, 2022 р., 13:00
Сьогодні голова Закарпатської ОВА Віктор Микита провів зустріч із представниками словацької митниці на пункті пропуску «Ужгород — Вишнє Нємецьке».
28 Квітня, 2022 р., 09:50
Учора відбулося онлайн-засідання Президії Конгресу місцевих та регіональних влад при Главі держави.
27 Квітня, 2022 р., 13:06
Сьогодні в області запрацював Ситуаційно-аналітичний центр, створений на базі Закарпатської ОВА.
27 Квітня, 2022 р., 08:14
Підрозділи міграційної служби України в Закарпатській області продовжують надавати якісні адміністративні послуги й оперативно опрацьовувати всі запити. Зокрема, за два місяці від початку воєнного стану 5 945 особам видали закордонні паспорти, ще 14 792 — оформили.
26 Квітня, 2022 р., 13:38
Сьогодні керівництво краю провело зустріч із представниками громадської організації «Союз Чорнобиль України» Закарпатської області.
26 Квітня, 2022 р., 10:26
Новий розділ «Довідника безбар’єрності» – «У воєнний час» – отримав переклад українською жестовою мовою. Відтепер він доступний для користувачів із порушеннями слуху. Щоб скористатися перекладом:
26 Квітня, 2022 р., 09:57
26 квітня 1986 року Україна пережила смертоносну аварію на Чорнобильській АЕС. Відтоді цей весняний день для всього світу став втіленням скорботи за жертвами трагедії. Слово "Чорнобиль" стало знаком біди для мільйонів громадян, адже завдало значних втрат для суспільства.
25 Квітня, 2022 р., 14:55
Президент України Володимир Зеленський за особисту мужність та результативність у боях з окупантами, за знищення техніки й живої сили ворога присвоїв звання Героя України з врученням ордена «Золота Зірка» заступнику командира 128-ї ОГШБр, полковнику Денису Чаюку.