18 Лютого, 2023 р., 19:10
Досвід українців ще у 2014 році показав, що добровольці формують підрозділи, які вирізняються своїм бойовим духом, успіхами, перемогами й досягненнями.
17 Лютого, 2023 р., 08:32
У перший день повномасштабної війни киянин Ярослав вступив до тероборони, де був аеророзвідником та медиком.
16 Лютого, 2023 р., 19:04
У четвер, 16 лютого, стартував спільний проєкт Міністерства у справах ветеранів України та Червоного Хреста України з підтримки ветеранів війни, які отримали інвалідність І або ІІ групи внаслідок війни.
16 Лютого, 2023 р., 17:09
Якщо ти хочеш допомогти вигнати окупантів з нашої території — записуйся до бригад Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій» та «A30В».
16 Лютого, 2023 р., 09:02
Під час чергового засідання комісії розглянули й погодили ще 22 заявки на часткову компенсацію за придбані альтернативні джерела електроенергії в межах програми «Energy Help». Тож невдовзі суб’єкти господарювання отримають 1,8 млн грн відшкодування, інформує заступник голови Закарпатської ОВА Василь Іванчо.
15 Лютого, 2023 р., 14:59
15 лютого вшановуємо учасників бойових дій на території інших держав.
15 Лютого, 2023 р., 13:12
Пілотний проєкт з обміну старих ламп на світлодіодні триває протягом двох тижнів. Його мета – зменшити навантаження на енергосистему країни та економніше споживати електроенергію, підкреслив перший заступник голови ОВА Мирослав Білецький.
15 Лютого, 2023 р., 11:07
Директорка департаменту освіти і науки, молоді та спорту ОВА Мар’яна Марусинець повідомила, що вже завтра та післязавтра в Ужгороді за першість позмагаються 17 найкращих педагогів краю: 6 освітян Ужгородщини, по 4 – з Хустщини і Рахівщини, 2 – Мукачівщини та 1 – із Тячівщини.
14 Лютого, 2023 р., 22:08
16 лютого стартує безоплатний десятиденний онлайн-інтенсив «IT English» від нашого ІТ-кластера та ENGLISHDOM, повідомив заступник очільника області Олександр Пацкан.