04 Березня, 2023 р., 09:14
У понеділок, 6 березня, о 14:00 в Ужгороді відбудеться зустріч керівництва ОВА з бізнесом щодо визнання підприємств критично важливими та бронювання військовозобов’язаних працівників від призову на військову службу.
03 Березня, 2023 р., 18:15
Таке рішення сьогодні під час засідання одноголосно прийняли члени Палати регіонів Конгресу – керівники ОВА та обласних рад з усієї країни.
02 Березня, 2023 р., 15:19
Щодня ми їздимо на роботу, хтось доставляє продукти до магазину, вантажі експортуються за кордон та ввозяться на територію України. Транспортні сервіси є невід'ємною складовою життя кожного громадянина.
02 Березня, 2023 р., 10:23
В Україні стартує бізнес-акселератор «Відважна» (https://www.vidvazhna.com.ua/) для жінок-підприємниць.
02 Березня, 2023 р., 09:12
За два місяці роботи програми підприємцям погодили 116 заявок на отримання компенсацій за придбані альтернативні джерела електроенергії.
01 Березня, 2023 р., 14:25
Сьогодні по всій області функціонують понад 30 локацій, де проводять курси та розмовні клуби, також є низка зручних онлайн-сервісів для охочих опановувати українську.
28 Лютого, 2023 р., 09:04
Одруження онлайн стає ще ближче! Тепер наречені можуть подати заяву про державну реєстрацію шлюбу повністю онлайн. А ще обрати місце, дату та формат церемонії. Навіть нічого ксерити не треба
27 Лютого, 2023 р., 16:49
Закарпатці з важкими та невиліковними хворобами можуть безоплатно отримати необхідні медичні послуги стаціонарно чи амбулаторно.
27 Лютого, 2023 р., 08:51
Дівчина народилася та виросла на Донеччині, однак її дім ще з 2014 року перебуває під російською окупацією
26 Лютого, 2023 р., 20:07
Умільці зі Сваляви уперше в такій вантажівці передбачили дуже-дуже приємний бонус для захисників – банний чан на дровах, який опускається та піднімається за допомогою пульта.