08 Березня, 2023 р., 15:52
Басейнове управління водних ресурсів річки Тиса реалізовує другу – інфраструктурну – частину грантового проєкту. За словами першого заступника голови ОВА Мирослава Білецького, йдеться про будівництво сучасного Центру з протипаводкового захисту.
08 Березня, 2023 р., 14:35
Плануєте зареєструвати земельну ділянку, обмежити використання землі чи внести відомості про ділянку до Державного земельного кадастру? Гід з державних послуг пояснить, як та за який час це можна зробити.
08 Березня, 2023 р., 07:57
Тисячі добровольців подаються до штурмових бригад МВС, щоби нищити ворога та звільнити окуповані землі України – аж до Криму.
07 Березня, 2023 р., 19:53
Керівництво краю нагородило переможців та лауреатів обласного етапу всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2023».
07 Березня, 2023 р., 19:51
Вже місяць по всій країні триває пілотний проєкт щодо ощадливішого використання електроенергії.
07 Березня, 2023 р., 10:29
«Лікарі без кордонів» продовжують працювати у Закарпатській області.
07 Березня, 2023 р., 08:31
Закарпатці починають упорядковувати городи, присадибні та дачні ділянки і традиційно позбавляються минулорічного листя, обрізаних гілок та інших відходів найлегшим способом – спалюванням.
06 Березня, 2023 р., 14:59
Уже зовсім скоро військовослужбовці ЗСУ та вмотивовані добровольці «Гвардії наступу» звільнятимуть окуповані території.
05 Березня, 2023 р., 09:32
Уперше Освітній канал запрацював наприкінці січня 2022 року та продовжив свою роботу попри війну. Зараз змінилися акценти щодо вступної кампанії і відповідно до тестування. Як і минулого року – це не ЗНО, а національний мультипредметний тест, наголосила під час брифінгу директорка департаменту освіти і науки, молоді та спорту ОВА Мар’яна Марусинець.