06 Лютого, 2023 р., 13:20
В Україні у межах кампанії «Гвардія наступу» формують штурмові бригади. До них можуть вступити добровольці, які хочуть допомогти державі вигнати російських загарбників та звільнити тимчасово окуповані території.
04 Лютого, 2023 р., 19:04
Знайомимо закарпатців із професійними штурмовими підрозділами «Гвардії наступу»
04 Лютого, 2023 р., 13:15
Якщо ти хочеш допомогти вигнати окупантів з нашої території — записуйся до бригад Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби.
04 Лютого, 2023 р., 12:13
Сьогодні говоримо про наступ. Не про оборону країни: ми оборонялися до цього часу. Зараз будемо наступати, звільняти нашу землю.
03 Лютого, 2023 р., 21:00
Наша область лідирує за сумою і кількістю погоджених грантів на закладення садів та створення теплиць. Аграрії краю отримають понад 82 млн грн у межах урядової програми «єРобота».
02 Лютого, 2023 р., 15:58
Сьогодні вакцини передали Обласній клінічній інфекційній лікарні в Ужгороді, звідки препарати розподілять у пункти щеплення по всьому регіону.
02 Лютого, 2023 р., 08:36
Завжди залишайтеся на зв’язку: в разі відсутності електроенергії чи інтернет-зв’язку налаштовуйте Українське Радіо на приймачах, що живляться від батарейок.
01 Лютого, 2023 р., 20:06
Проєкт передбачає не лише оптимізацію використання вже наявних технологій на місцях, а й розробку нових рішень, повідомив заступник голови ОВА Олександр Пацкан.
30 Січня, 2023 р., 18:50
За рік дії рішення Уряду щодо встановлення мінімальних роздрібних цін на пластикові пакети українці зменшили їх використання на 40-90% та більш ніж вдвічі збільшили споживання біорозкладних. Про це повідомив Перший заступник Міністра економіки України Денис Кудін за результатами аналізу інформації, наданої Асоціацією рітейлерів України.
30 Січня, 2023 р., 18:36
Маленькі діти належать до групи ризику, для якої грип становить найбільшу небезпеку.Найкраща профілактика цього захворювання – щорічна вакцинація, що посилює здатність організму протистояти вірусам грипу. Дітям щеплення проти грипу можна починати робити з шести місяців.