24 Січня, 2023 р., 14:51
Перший заступник голови ОВА Мирослав Білецький провів онлайн-нараду з керівниками територіальних громад області. На порядку денному – розгортання додаткових Пунктів Незламності.
24 Січня, 2023 р., 12:47
У межах проєкту «Школа сімейного фермерства для ветеранів і ветеранок війни» триває загальнонаціональне опитування ветеранів/ветеранок для виявлення зацікавлених у створенні та розбудові сімейних фермерських господарств.
24 Січня, 2023 р., 11:43
Оголошення про проведення І етапу конкурсного відбору та відкритого захисту конкурсних пропозицій, розроблених громадськими об’єднаннями та благодійними організаціями, діяльність котрих має соціальну спрямованість, для виконання (реалізації) яких надаватиметься фінансова підтримка за рахунок коштів обласного бюджету у 2023 році.
23 Січня, 2023 р., 21:41
Україна першою в Європейському регіоні привела національні стандарти охорони здоров’я у разі туберкульозу у відповідність до рекомендацій ВООЗ 2022 року. 19 січня 2023 року наказом МОЗ України № 102 були затверджені стандарти медичної допомоги «Туберкульоз». Стандарти розроблені за активної участі фахівців Центру громадського здоров’я.
23 Січня, 2023 р., 19:54
В Україні стартувала інформкампанія «Безпека вдома під час війни», покликана підвищити обізнаність українців із правил безпечної поведінки з генераторами, газовими пальниками, системою пічного опалення та свічками у разі відсутності електроенергії й тепла. Ініціативу впроваджує Державна служба України з надзвичайних ситуацій спільно з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) в Україні.
23 Січня, 2023 р., 17:52
Закарпаття – серед лідерів за розміром наданої грошової підтримки ВПО у 2022 році. Фінансування проводилося з державного бюджету та за участю міжнародних партнерів, повідомив заступник голови ОВА Петро Добромільський.
23 Січня, 2023 р., 16:11
«Лікарі без кордонів» продовжують працювати у Закарпатській області.
22 Січня, 2023 р., 09:56
"Єдина. Соборна. Вільна. Незалежна.
20 Січня, 2023 р., 14:48
Уряд дозволив пересилання паспортів і посвідчень на повернення в Україну у міжнародних поштових відправленнях.
20 Січня, 2023 р., 14:36
Зібрали добірку посилань і ресурсів, які можуть бути корисними для жителів області та ВПО: