26 Лютого, 2023 р., 09:10
Кримський спротив російській окупації — це наш символ та наша сила і нагадування, як важливо бути вірним цінності свободи.
25 Лютого, 2023 р., 09:11
25 лютого 1871 року, у Звягелі (Новограді-Волинському) народилася одна з найвизначніших постатей в історії української літератури - Лариса Косач. Вже в 13 років опублікувала свої перші поезії під промовистим геонімом «Леся Українка», живучи на території, яку тоді ще називали Малоросією. Тим самим з самого початку заявивши про свою ідентичність та про своє прагнення розвивати українську культуру.
24 Лютого, 2023 р., 18:21
Обласна дитяча лікарня в Мукачеві отримала від іноземних партнерів (Фонда Лицарів Госпітальєрів спільно з угорськими представниками Baptist Aid та Фондом закарпатських баптистів) сучасне медичне обладнання.
24 Лютого, 2023 р., 12:45
У річницю незламності Президент Володимир Зеленський вручив державні нагороди та присвоїв почесні звання військовослужбовцям і цивільним громадянам, а також передав бойові прапори військовим частинам Збройних Сил та штурмовим бригадам «Гвардії наступу».
24 Лютого, 2023 р., 10:22
Цей рік залишив глибокі шрами на наших серцях. Цей рік змінив нас назавжди.
24 Лютого, 2023 р., 09:08
Електричну техніку спрямують у заклади соціальної сфери області та центри розміщення вимушених переселенців, повідомив Петро Добромільський - заступник голови Закарпатської ОВА.
24 Лютого, 2023 р., 07:55
Тисячі добровольців подаються до штурмових бригад МВС, щоби нищити ворога та звільнити окуповані землі України – аж до Криму.
23 Лютого, 2023 р., 20:59
Висока прохідність і надійність: закарпатська екстренка отримала новий медичний позашляховик від ВООЗ в Україні.
23 Лютого, 2023 р., 18:04
Решта тварин продовжують насолоджуватись зимою та снігом.