03 Квітня, 2023 р., 11:46
Тренер із Хуста Андрій Козир від Ужгорода до Рахова пробіг за шість днів 210 км і зібрав майже 300 тисяч гривень. За цей термін він побував у 6 містах Закарпаття.
03 Квітня, 2023 р., 11:42
Завантажити алгоритм дій заявників у разі зникнення особи безвісти за особливих обставин можна за цим посиланням ( .pdf , 3.22 Мб ).
31 Березня, 2023 р., 11:45
Керівники 13 ЦНАПів Закарпатської області беруть участь у форумі «Надання якісних адміністративних послуг в умовах кризового реагування та відновлення» у Трускавці.
30 Березня, 2023 р., 20:50
Про особливості впровадження чергових нововведень у сфері охорони здоров’я розповіли на брифінгу в Закарпатській ОВА.
30 Березня, 2023 р., 07:50
Під час робочої поїздки до Запорізької області Президент України Володимир Зеленський відвідав передові позиції українських військових та вручив державні нагороди.
28 Березня, 2023 р., 10:15
Рецепт, що виписує лікар, чітко регламентує схему приймання ліків. Він враховує індивідуальні особливості організму пацієнта. Чого ж робити категорично не можна:
27 Березня, 2023 р., 17:10
На Закарпатті розширюють програму обміну старих ламп розжарювання на енергоощадні. Відтепер до проєкту зможуть долучитися місцеві компанії та ОСББ.
27 Березня, 2023 р., 11:55
Держава прагне забезпечити якісну освіту, розвиток цифрових технологій та розширення можливостей для студентів у межах міжнародної співпраці. Зібрали у черговій добірці послуги у сфері освіти на Гіді  Вища освіта:
27 Березня, 2023 р., 11:46
Національний конкурс «Благодійна Україна» – щорічний Всеукраїнський конкурс, заснований Всеукраїнською благодійною організацією «Асоціація благодійників України» з метою розвитку ефективного соціально-орієнтованого благодійництва, меценатства та волонтерства в Україні шляхом публічного стимулювання кращих благодійників, меценатів та волонтерів, їхніх організацій та практик.