В одному з ліцеїв Ужгорода відкрили меморіальну дошку захиснику Ігорю Воєводіну

Дата: 11.03.2024 12:46

Війна забирає найкращих – сильних, відданих, щирих серцем патріотів. Серед них – і житель Ужгорода Ігор Воєводін, який загинув у боях за незалежність України.

Йому було всього 19, а попереду – все життя. Однак він обрав шлях боротьби і загинув зі зброєю у руках.

Сьогодні в стінах Лінгвістичного ліцею ім. Т.Г. Шевченка, де навчався Герой, відкрили меморіальну дошку, щоб зберегти спогад про світлого і доброго юнака. В заході взяв участь перший заступник голови ОВА Мирослав Білецький.

Він висловив щирі співчуття батькам – ексочільнику Управління СБУ у Закарпатській області Олегу та Тетяні Воєводіним – і вдячність за те, що виховали такого сина.

«Герої серед нас, а стела у стінах навчального закладу Ігоря Воєводіна – яскраве тому підтвердження та нагадування для майбутніх поколінь учнів ліцею і всього міста», – прокоментував Мирослав Білецький.

Світла памʼять Герою!