11 Червня, 2023 р., 09:53
У країні завершилися навчальні семінари для адміністраторів Центрів надання адміністративних послуг (ЦНАП) щодо особливостей надання належного і якісного сервісу ветеранам війни та членам їхніх сімей.
10 Червня, 2023 р., 19:33
Протягом тижня найкращі команди з усіх районів Закарпаття випробовували себе у військово-спортивних, культурно-інтелектуальних і патріотичних конкурсах.
10 Червня, 2023 р., 17:16
Ділимося добіркою податкових послуг на Гіді
09 Червня, 2023 р., 12:04
Після початку повномасштабної війни в Україні мільйони наших громадян були змушені покинути рідні домівки та виїхати за кордон. Серед них було чимало вагітних жінок, які народили діток уже в інших країнах. Тож наразі у них виникає чимало запитань щодо документів для малят.
09 Червня, 2023 р., 12:00
Насамперед зловмисники можуть використовувати схеми з надання в оренду неіснуючого житла або пропонувати псевдоевакуаційні перевезення. У таких випадках вони просять передплату за послуги, а потім просто зникають.
09 Червня, 2023 р., 11:43
Відтепер заклади освіти та лікарні можуть обміняти старі лампи розжарювання на енергоощадні. Стартувала нова хвиля програми ЄС та Уряду.
08 Червня, 2023 р., 18:46
Перша колона з восьми вантажівок з гуманітарною допомогою від Закарпаття вирушила на Херсонщину, повідомив голова ОВА Віктор Микита.
08 Червня, 2023 р., 14:40
Вантажівка із найнеобхіднішим для постраждалих внаслідок підриву Каховської ГЕС вже на шляху до місця призначення.
08 Червня, 2023 р., 09:49
Сьогодні Закарпаття отримало від угорських партнерів – компанії Volánbusz Zrt. – 34 пасажирські автобуси.
08 Червня, 2023 р., 08:59
Про надходження до бюджетів за перші п’ять місяців 2023 року і роботу громад розповів на брифінгу заступник голови Закарпатської ОВА Василь Іванчо.