27 Червня, 2023 р., 12:18
В Україні п'ятий місяць поспіль зростають темпи вакцинації дітей. Зокрема, проти кору, краснухи, правцю, дифтерії та поліомієліту.
27 Червня, 2023 р., 08:20
З 1 червня по 22 серпня 2023 року Офіс з розвитку підприємництва та експорту спільно з Visionest Institute (Естонія) проводять набір на міжнародну програму для представників МСБ з індустрій, які залучені до відбудови України!
26 Червня, 2023 р., 09:56
Армія рф зазнає поразки на полі бою, а її керівництво у звичній для себе манері вдається до шантажу. Цього разу – ядерного.
26 Червня, 2023 р., 08:48
З 1 липня для українців у Чехії набувають чинності поправки до Lex Ukrajina V. Вони регулюють питання з наданням допомоги та безкоштовного житла.
25 Червня, 2023 р., 19:50
У суботу, 24 червня, Уряд затвердив план заходів з оптимізації процесів військово-лікарської експертизи на 2023 рік. Він має на меті забезпечити військовослужбовців належним та швидким сервісом проходження військово-лікарської комісії та зменшити навантаження на заклади охорони здоров’я в системі Міністерства оборони України, інших складових сил оборони та комунальних закладах охорони здоров’я.
24 Червня, 2023 р., 18:51
Сьогодні, 24 червня, Уряд прийняв постанову «Про внесення зміни до Порядку ведення Української класифікації товарів зовнішньоекономічної діяльності», проект якої розробив Мінфін для забезпечення імплементації до українського законодавства положень актів права ЄС у частині урахування підходів до класифікації окремих товарів згідно з Комбінованою номенклатурою ЄС.
24 Червня, 2023 р., 15:53
В Україні запрацював Єдиний реєстр зброї, який допоможе автоматизувати облік зброї та зробити процес отримання дозволів зручним і доступним для громадян.
23 Червня, 2023 р., 17:55
У межах програми «Механізм «Сполучення Європи» (CEF) буде реалізовано шість проектів розбудови західного кордону. Вони були розроблені спільно з Польщею, Румунією, Угорщиною та Словаччиною.
21 Червня, 2023 р., 15:35
Усі категорії господарств області завершили посів та посадку сільськогосподарських культур. Уже вдруге в умовах воєнного стану роботи провели в оптимальні агротехнічні терміни, повідомила на брифінгу в.о. директора департаменту агропромислового розвитку Закарпатської ОВА Ольга Перепелиця.
20 Червня, 2023 р., 15:48
Уряд затвердив Порядок та умови розподілу майже 4,48 мільярда гривень субвенції місцевим бюджетам на відновлення та розвиток інфраструктури, зокрема шкіл, лікарень, житла, об’єктів ЖКГ тощо.