23 Травня, 2023 р., 09:01
Лише за кілька днів оновлену платформу Дія.Освіта відвідали десятки тисяч українців Вдячні за довіру кожному та продовжуємо знайомити з можливостями платформи, щоб ви не пропустили нічого важливого.
22 Травня, 2023 р., 14:56
Сьогодні своє 50-річчя відзначає Преосвященний владика Ніл (Лущак), Апостольський адміністратор Мукачівської греко-католицької єпархії.
22 Травня, 2023 р., 10:12
Йдеться про документ, який надає громадянам право безоплатно пройти навчання у закладах освіти за затвердженим переліком професій і спеціальностей.
22 Травня, 2023 р., 08:13
Всеукраїнська програма ментального здоров’я Ти як?, що реалізується за ініціативи першої леді Олени Зеленської, надає базові поради:
21 Травня, 2023 р., 10:22
Катування, розстріли невинних без суду і слідства, насильницькі депортації, фільтраційні табори, масові переслідування з політичних мотивів – здавалося, що все це з падінням радянської системи назавжди залишилося в історії.
19 Травня, 2023 р., 12:07
Чотириденний навчальний курс безоплатно організовують для представників органів державної влади та місцевого самоврядування в Закарпатській області. Актуально для тих, хто нещодавно став або має намір стати в майбутньому уповноваженою особою і займатися закупівлями професійно.
18 Травня, 2023 р., 22:11
На всіх автомобільних пунктах пропуску в Україні працює електронна черга. Десять днів тому таку систему запровадили на кордонах у межах нашого регіону.
18 Травня, 2023 р., 20:09
Закарпаття отримало гуманітарну допомогу від української громади з Франції. Серед переданого – медикаменти, матраци, подушки та інші речі першої необхідності.
18 Травня, 2023 р., 10:16
Вишиванка – українська національна святиня, код незламної нації. Вишиту сорочку передають з роду в рід, дарують, бережуть як безцінну реліквію.
17 Травня, 2023 р., 13:04
Через повномасштабну війну мільйони людей втратили роботу і змушені починати життя спочатку. Але тепер можна здобути нову професію онлайн в будь-який час – безоплатно і цікаво.