17 Травня, 2023 р., 11:01
#Будуємо_Україну_Разом
16 Травня, 2023 р., 17:11
Сьогодні керівництво Закарпатської ОВА відвідало Пилипецьку громаду на Хустщині. Тут розпочали реконструкцію будівлі для довготривалого розміщення двадцяти семи осіб з-поміж ВПО, житло яких знищили окупанти під час вторгнення.
16 Травня, 2023 р., 15:14
Виставу Донецького академічного обласного драматичного театру (м. Маріуполь) у Лейпцигу зустріли справжнім аншлагом. У глядацькій залі було й чимало українців, які через війну покинули рідні домівки і знайшли прихисток у Німеччині.
16 Травня, 2023 р., 14:16
Кошти можна витратити на придбання або лізинг обладнання, закупівлю сировини та матеріалів, оренду приміщення. Отримати мікрогрант може як діючий підприємець, так і людина без досвіду такої діяльності. Обов'язковою умовою надання коштів є створення 1-2 робочих місць.
15 Травня, 2023 р., 11:00
Цифровізація сфери соціального захисту в області триває. Низка важливих послуг для військовослужбовців та членів родин зниклих або полонених захисників уже доступна на порталі «Допомога Закарпаття». Про це на спільному брифінгу повідомили заступники голови обласної військової адміністрації Петро Добромільський і Олександр Пацкан.
14 Травня, 2023 р., 08:48
Бути мамою означає, що твоє серце тобі більше не належить. Воно слідує за твоєю дитиною, куди б вона не йшла» - Джордж Бернард Шоу
13 Травня, 2023 р., 08:02
Завдяки сприятливим погодним умовам посівна на Закарпатті проходить успішно
12 Травня, 2023 р., 10:01
Хустський РТЦК та СП запрошує на військову службу за контрактом громадян віком від 18 до 45 років до бойових військових частин у Збройних Силах України
12 Травня, 2023 р., 09:52
12 травня – Всесвітній день медичної сестри та медбрата
12 Травня, 2023 р., 08:55
11 травня у Хустському міському парку культури та відпочинку ім. Героїв Майдану відбулось урочисте закриття міського етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”) серед закладів освіти Хустської міської територіальної громади. Захід відвідали й перший заступник голови Хустської РВА Василь Мейсарош та начальниця відділу освіти Хустської РВА Андріана Келемен.