02 Червня, 2023 р., 08:42
Повний актуальний перелік захисних споруд цивільного захисту Хустського району:
02 Червня, 2023 р., 08:04
99 закарпатських підприємств, установ та організацій визнали критично важливими для функціонування економіки й забезпечення життєдіяльності регіону.
01 Червня, 2023 р., 16:06
Сон – надзвичайно важлива складова здоров’я кожного з нас. Саме під час сну тіло та мозок відновлюються. Саме від нього залежать наше самопочуття, настрій, фізична активність і працездатність. Проте, щоденні обстріли викликають розлади сну, наслідком чого є погіршення якості життя.
01 Червня, 2023 р., 15:07
Добірка державних послуг, які допоможуть забезпечити фізичний, психологічний та соціальний розвиток маленьких українців ⤵️
30 Травня, 2023 р., 11:27
В Україні заборонено куріння, вживання, використання тютюнових виробів, електронних сигарет, кальянів та пристроїв для нагрівання тютюну в усіх громадських приміщеннях та на робочих місцях.
30 Травня, 2023 р., 09:49
Соціальна рівність, протидія дискримінації, дотримання прав та свобод людини — це базові потреби кожного громадянина. І держава створює доступні сервіси, щоб кожен зміг отримати підтримку в складних життєвих ситуаціях.
29 Травня, 2023 р., 16:59
Вимоги до кандидатів:громадянство України;вільне володіння українською мовою;вік від 18 років;повна середня загальна освіта;посвідчення водія категорії В.
26 Травня, 2023 р., 19:25
Сьогодні, 26 травня, у Ільницькому ЗЗСО І-ІІІ ст. стартував І районний вишкіл дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») серед закладів освіти Хустщини, загалом – 12 роїв.
24 Травня, 2023 р., 08:33
Сказ - особливо небезпечне вірусне захворювання всіх теплокровних тварин і людини, яке характеризується ураженням центральної нервової системи. Основним джерелом сказу у домашніх  тварин є лисиця звичайна або червона, яка є джерелом збудника інфекції та забезпечує постійну циркуляцію вірусу в природі. Синамтропізація лисиць, неконтрольоване їх розмноження гарантує постійні контакти з безпритульними собаками і котами та поширення сказу в населених пунктах.  Так за 2023 рік в Закарпатській області зареєстровано 5 випадки сказу тварин.
23 Травня, 2023 р., 14:54
Замінюйте посвідчення водія за кілька кліків на дивані, в офісі, кафе — онлайн.