12 Липня, 2023 р., 15:53
Правець — це тяжка інфекційна хвороба, при якій  виникають  сильні судоми, під час яких можуть ламатися кістки, проблеми з ковтанням та диханням, сильні болі.
12 Липня, 2023 р., 11:13
Це один із розділів сайту Міжнародного комітету порятунку (IRC). У ньому українським шукачам притулку роз’яснюються їхні права. Зокрема, щоб орієнтуватися на ринку праці та вберегтися від недобросовісних роботодавців.
10 Липня, 2023 р., 09:09
  Найближчим часом стартує двотижневе безоплатне навчання для викладачів, які хочуть інтегрувати Всеукраїнські курси від ІТ-компанії Genesis в освітні програми своїх навчальних закладів.
05 Липня, 2023 р., 13:21
Чуєте історії про те, як на українців незаконно оформлюють кредити? Щодня до Кіберполіції надходять сотні таких звернень. Але з Дією спіть спокійно. Ніхто не зможе таємно оформити на вас кредит
05 Липня, 2023 р., 08:22
Чергова партія обладнання надійшла за проєктом «Посилення стійкості громад в регіонах України». Десять моніторів розподілили в центри надання адміністративних послуг.
04 Липня, 2023 р., 13:18
У березні 2023 року стартувала комунікаційна кампанія «Ти як?» Всеукраїнської програми ментального здоров'я за ініціативою Олени Зеленської, мета якої – сприяти формуванню в суспільстві культури піклування про ментальне здоров’я.
04 Липня, 2023 р., 08:39
В умовах повномасштабної війни з російським агресором саме на українських поліцейських покладена надважлива місія охорони життя, спокою, честі та гідності наших громадян!
03 Липня, 2023 р., 15:37
 НКРЕКП скасувала рішення щодо підвищення тарифу на воду, згідно з яким тарифи мали зрости в середньому на 32%.