20 Липня, 2023 р., 14:57
З початком повномасштабного вторгнення в Україні почастішали випадки онлайн-шахрайства з працевлаштуванням за кордоном.
20 Липня, 2023 р., 13:48
Сьогодні за участю віцепрем’єр-міністра з відновлення України Олександра Кубракова, команди Мінінфраструктури та міжнародних партнерів відбулось перше засідання Координаційної ради щодо регіональної політики та реформи децентралізації.
20 Липня, 2023 р., 12:21
Провели робочу зустріч із заступником міністра МВС Василем Тетерею і начальником Управління авіації та поліції на воді Національної поліції Сергієм Науменком.
20 Липня, 2023 р., 11:38
Розпочався ремонт дороги місцевого значення на ще одному проблемному напрямку.
20 Липня, 2023 р., 09:52
В Україні стартував прийом заяв до вишів: абітурієнт може подати до 20 заяв, з них на бюджет – максимум 5.
20 Липня, 2023 р., 09:45
На цьому наголосив заступник голови Закарпатської ОВА Олександр Пацкан під час відкриття семінару-тренінгу «Надання якісних адміністративних послуг в умовах кризового реагування та відновлення» у Пилипці.
20 Липня, 2023 р., 09:15
В найближчі 1-2 години та протягом дня 20-го липня на більшій частині території Закарпатської області та по м. Ужгород очікуються грози.
20 Липня, 2023 р., 08:02
На території країни триває пожежонебезпечний період. З початку року рятувальники ліквідували майже 10 тисяч загорань, наслідками яких стали 8 тисяч га згорілої землі та тисячі заживо спалених диких тварин.
19 Липня, 2023 р., 19:08
Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко представив Президенту Володимиру Зеленському план подальшого розвитку системи реабілітації.
19 Липня, 2023 р., 18:00
Національний бізнес - наш головний партнер у відбудові країни і ми маємо спільно підготувати план відновлення й розвитку України на найближчі чотири роки. Про це зазначила Перший віце-прем’єр-міністр України - Міністр економіки Юлія Свириденко під час зустрічі з представниками Європейської Бізнес Асоціації.