01 Серпня, 2023 р., 14:52
На Закарпатті з’явиться денний центр соціально-психологічної допомоги з кризовою кімнатою для постраждалих від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі.
01 Серпня, 2023 р., 14:51
До Всесвітнього тижня підтримки грудного вигодовування команда МОЗ зібрала цікаві факти:
01 Серпня, 2023 р., 08:25
Комплекс проектів «Безпекове середовище» є важливою складовою майбутньої Української доктрини, яку раніше анонсував Президент України Володимир Зеленський. Вже зараз органи системи МВС активно працюють, щоб гарантувати безпеку нашим громадянам як під час війни, так і у післявоєнний період.
31 Липня, 2023 р., 10:00
Сьогодні в Івано-Франківську голова Закарпатської ОВА Віктор Микита взяв участь у засіданні Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України.

30 Липня, 2023 р., 18:15
30 липня в Івано-Франківську відбулося засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України. Володимир Зеленський зауважив, що нині відбулося дуже важливе засідання, коли ще є час підготуватись до зимового сезону як на державному рівні, так і на рівні областей й громад.

30 Липня, 2023 р., 18:15
30 Липня, 2023 р., 12:00
На засіданні колегії під керівництвом начальниці Головного управління Пенсійного фонду України в Закарпатській області Анастасії Пентек підбили підсумки роботи служби краю впродовж січня-червня 2023 року.