15 Листопада, 2018 р., 09:21
14 листопада 2018 року у великому залі Хустської районної ради відбулося четверте засідання одинадцятої сесії Хустської районної ради VII скликання. У роботі сесії взяли участь: голова Хустської районної державної адміністрації Назарій Павлій, а також присутні 24 депутати районної ради, керівники відділів та управлінь Хустської районної ради та райдержадміністрації, представники правоохоронних органів, селищний та сільські голови.
13 Листопада, 2018 р., 13:53
Президент Петро Порошенко під час Ради регіонального розвитку доручив представникам  регіональної влади розробити плани перспективного розвитку територій на 2019-2021 роки.
13 Листопада, 2018 р., 13:49
Голова районної державної адміністрації Назарій Павлій взяв участь у Сьомому засіданні Ради регіонального розвитку під головуванням Президента України Петра Порошенка.
12 Листопада, 2018 р., 13:46
 «Сільські амбулаторії не єдиний внесок держави в розвиток сільських територій. Я ініціюю виділення в наступному році 3 мільярдів гривень на підключення сільських шкіл до Інтернету, на модернізацію опорних шкіл, на придбання шкільних автобусів», – сказав Президент в ході роботи Ради регіонального розвитку.
12 Листопада, 2018 р., 10:48
15-16 листопада 2018 року в Закарпатській області проводитиметься комплексна перевірка діючої системи централізованого оповіщення із залученням усіх засобів доведення інформації: електричних сирен, гучномовців, проводового мовлення.
09 Листопада, 2018 р., 13:32
А ви знали, що громадяни України, які оплачують навчання у закладах дошкільної, позашкільної, загальної середньої, професійно-технічної та вищої освіти, мають право на податкову знижку? Податкова знижка – це сума, на яку дозволяється зменшити розмір сплаченого особою податку на доходи фізичних осіб (ПДФО) у зв’язку з оплатою нею послуг навчання.
09 Листопада, 2018 р., 13:23
Відбувся 18-й Всеукраїнський диктант національної єдності, який традиційно проходить у День української писемності та мови.
09 Листопада, 2018 р., 10:16
"Культура - жила! Живе! І буде жити!" – під таким девізом пройшло відзначення професійного свята працівників культури Хустщини.