27 Вересня, 2018 р., 08:37
У роботі засідань, які проводив голова районної ради Юрій Іванчо, взяли участь голова районної державної адміністрації Назарій Павлій, перший заступник голови райдержадміністрації Віктор Сабадош, заступник голови райдержадміністрації Михайло Попович та керівники структурних підрозділів РДА, питання сфери роботи яких розглядалися на комісіях.
25 Вересня, 2018 р., 15:30
Виставка зібрала 70 учасників, які представляли всі райони та міста Закарпаття, а також гостей – з України та країн Європи. Відтак, до Закарпаття приїхали представники різних туристичних, санаторних, готельних та музейних комплексів, виноградарі, винороби, пасічники та народні умільці з Угорщини, Німеччини, Чехії, Словаччини.
24 Вересня, 2018 р., 15:27
24 вересня голова Хустської районної державної адміністрації Назарій Іванович Павлій провів чергову апаратну нараду за участі керівників окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, під час якої було обговорено ряд питань, які потребують невідкладного вирішення.
21 Вересня, 2018 р., 15:25
У покладанні вінків взяли участь перший заступник голови районної державної адміністрації Віктор Сабадош, заступник голови районної ради Михайло Калинич, голова міськрайонної Ради ветеранів України Іван Білич, начальник управління культури, молоді та спорту міської ради Володимир Власюк, представники громадськості.
21 Вересня, 2018 р., 15:23
Шановні мешканці Хустського району!
18 Вересня, 2018 р., 18:41
Днями голова Хустської державної адміністрації Назарій Павлійздійснив робочу поїздку в ряд населених пунктів району, в тому числі й село Шаян.
18 Вересня, 2018 р., 18:38
Сьогодні голова Хустської районної державної адміністрації Назарій Павлій взяв участь у засіданні президії районної ради, під час якого обговорювалися питання, що виноситимуться на третє засідання 11 сесії Хустської районної ради VII скликання.
16 Вересня, 2018 р., 10:35
Шановні працівники та ветерани лісового господарства Хустщини, прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня працівника лісу.
15 Вересня, 2018 р., 18:34
У малій залі райдержадміністрації відбулась нарада-семінар з головами Вишківської селищної та сільських рад району за участю голови державної адміністрації Назарія Павлія.
12 Вересня, 2018 р., 08:47
Голова Хустської районної державної адміністрації Назарій Павлій з робочим візитом відвідав Хустську районну лікарню, а саме приміщення відділення інтервенційної кардіології, яке нещодавно запрацювало.