11 Вересня, 2023 р., 08:02
Запрацювала нова онлайн-платформа з фінансової грамотності від Національного банку України
11 Вересня, 2023 р., 08:01
Особливо це необхідно тим, чиї родини переживають кризовий період або опинилися в складних життєвих обставинах.
08 Вересня, 2023 р., 15:33
Постійно помічаєте вакансії SMM-ника, таргетолога, SЕО-спеціаліста, але не знаєте, які навички необхідні, щоб почати працювати? Більшість брендів купує рекламу в інтернеті, розвиває соцмережі та продає товари-онлайн.
08 Вересня, 2023 р., 15:32
11 вересня о 14:00 відбудеться круглий стіл на тему «Взаємодія державної влади, місцевого самоврядування та громадськості у сфері забезпечення безпеки громадян».
08 Вересня, 2023 р., 09:43
Могутній голос «Азовсталі»: історія 86-денної героїчної оборони заводу в Маріуполі пролунає на театральних сценах Закарпаття
08 Вересня, 2023 р., 09:32
Перший заступник голови ОВА Мирослав Білецький під час зустрічі з аташе із зовнішньоекономічних питань Генконсульства Угорщини в Ужгороді Александрою Чізмадіа розповів про напрацювання, які має ОВА в цьому напрямку.
07 Вересня, 2023 р., 08:10
Відтепер переливати кров зможуть не лише люди з медичною освітою, а й військовослужбовці, які пройшли необхідне навчання. Відповідна постанова була прийнята Урядом.

06 Вересня, 2023 р., 10:40
ДПУ «Міжнародний дитячий центр «Артек» з 4 вересня 2023 р. запрошує на роботу: педагогічних працівників в Інноваційний освітній центр

05 Вересня, 2023 р., 13:05
Запускаємо функцію шерингу студентського в Дії. Відтепер студенти можуть надсилати копію студентського квитка в кілька кліків через Дію. А компанії й установи — отримувати такі копії за секунди в систему організації або на електронну пошту.