21 Вересня, 2023 р., 08:21
Усі охочі зможуть узяти участь у забігу та скандинавській ходьбі на 5 км. Реєстрація триває за посиланням.
20 Вересня, 2023 р., 17:00
В Україні триває процес імплементації Закону «Про медіа». Він передбачає оновлення національного законодавства в цій сфері відповідно до стандартів ЄС.
20 Вересня, 2023 р., 16:20
НБУ ініціював початок нової хвилі благодійної акції «Смілива гривня». Протягом трьох місяців по всій країні триватиме збір монет номіналами 10, 50 копійок та 1, 2, 5 і 10 гривень.
20 Вересня, 2023 р., 16:00
На Закарпатті з робочим візитом перебуває команда волонтерської організації Blue / Yellow for Ukraine з Литви на чолі із засновником Йонасом Охманом.
20 Вересня, 2023 р., 15:03
Близько ста першокурсників і другокурсників факультету здоров’я та фізичного виховання, а також Природничо-гуманітарного фахового коледжу УжНУ взяли участь у Всеукраїнському фізкультурно-оздоровчому заході з нагоди Міжнародного дня студентського спорту.
20 Вересня, 2023 р., 11:36
Наслідки негоди, що пронеслася Закарпаттям наприкінці серпня, класифікували як надзвичайну ситуацію природного характеру місцевого рівня.

20 Вересня, 2023 р., 10:17
Здобувачі освіти зможуть самостійно обирати напрям та вид професійного навчання, а також заклади освіти із переліку, який буде розміщено на сайті Державного центру зайнятості.
19 Вересня, 2023 р., 14:40
Хустська районна державна адміністрація – районна військова адміністрація шукає у свою команду вмотивованих і професійних працівників